Bade Natural Badem Yağı

Bade Natural Badem Yağı Yorumlar

Merhaba dostlarıım, bloğuma hoş geldiniiiz 🙂

Bugün sizlere saçlarımda severek kullandığım bir üründen bahsedeceğim: Bade Natural Badem Yağı … Badem yağını cildimde kullanmayı sevmesem de saçlarımda nemlendirici ve maske olarak kullanmayı çok seviyorum. Hatta bebek saçlarını besleyip uzattığını düşünüyorum. Ancak nemlendirme için kullanılacaksa mutlaka az alınmalı aksi halde saçları ağırlaştırabiliyor. Hatta geçenlerde badem yağı nedir, badem yağı nasıl kullanılır ve badem yağının faydalarının üzerinde durduğum bir yazı hazırlamıştım. Bu posta devam etmeden onu da Badem Yağı Faydaları yazımdan okuyabilirsiniz. Dilerseniz Bade Natural Badem Yağı İncelemesine geçelim.

Bade Natural Badem Yağı Kullananlar
Bade Natural Badem Yağı Kullananlar

Bade Natural Badem Yağı Kullananlar

Bade Natural markasını Instagram’da görmüştüm ve güvendiğim blogger arkadaşlarımın deneyimlerine güvenerek alışveriş yaptım. Yani hiçbir ürün sponsorlu değil; ki bloğumda birçok ürünü kendim alıp yorumluyorum. Ürün gönderimi olsa bile objektif bir şekilde yorumluyorum ve bunu her yazımın başında belirtmeye çalışıyorum. Bunu da belirteyim dostlarım 🙂 Şimdiye kadar kullandığım Bade Natural ürünlerinden çok memnun kaldım açıkçası ve oldukça özenli bir şekilde ürünleri gönderiyorlar ve oldukça ilgililer…

Bade Natural Badem Yağı Yorumlar
Bade Natural Badem Yağı Yorumlar

Bade Natural Badem Yağı Yorumlarım

 • Ben badem yağını yıllardır saçlarımı nemlendirmek için kullanıyorum.
 • Saçlarım ince telli, kabarık ve kuru olduğu için duştan sonra mutlaka nemlendirmeye özen gösteriyorum. Bunun için de doğal yağlar her zaman kurtarıcım oluyor.
 • Son zamanlarda denediğim bir saç kreminden memnun kalmayınca doğal yönteme geri dönüş yaptım.
 • Saçlarım nemli iken bir iki damla olmak üzere tatlı bağdem yapı alıyorum ve elimde ısıtıyorum.
 • Sonrasında saçlarımın uçlarına ve boylarına uyguluyorum.
 • Dikkat ettiğim nokta saç diplerime gelmemesi oluyor nemlendirme için uyguladığımda…
 • Saç maskesi olarak da hindistan cevizi yağı, badem yağı, fındık yağı, çam terebenti yağlarını karıştırıp saçlarıma uyguluyorum. Buna dipleri de dahil.
 • Bu karışımı saçlarımda 5-6 saat mümkünse bekletiyorum. Sonrasında saçlarıma su değmeden önce şampuanlıyorum ve saçlarımı yağdan arındırıyorum.
 • Sonrasında da sevdiğim bir serum ile nemlendiriyorum.
 • Saçlarım ipek gibi yumuşacık, canlı ve parlak görünüyor.
 • Vücudumun çok sert bölgelerine de arada uyguluyorum. Dirsek, topuk hatta gece yatmadan bazen topuklarıma uyguluyorum. Bu da cildimi nemlendirdiği için yumuşacık olmasını sağlıyor.

Cam ambalajda ve damla şeklinde almama yardımcı olan bir ağız kısmı var. İstediğim kadar ürünü rahatlıkla alıp kullanabiliyorum.

Bade Natural Yorum
Bade Natural Yorum

Bade Natural Badem Yağı Nerede Satılır? | Fiyatı

Bade Natural markasını kendi web sitelerinden temin edebilirsiniz. Ayrıca Trendyol, Morhipo ve bazı eczanelerde bulabilirsiniz. Ben birçok ürününü kullanıyorum ve çok memnunum. Hatta size garantili şekilde ürün gönderimi yapılıyor. Bade Natural Badem Yağı  fiyatı 50 ml 70 TL…

Bade Natural Kullananlar
Bade Natural Kullananlar

Bir sonraki yazımda görüşürüüüüz, sizi seviyoruuum 🙂 Instagram Meryemlecom hesabımdan takip edebilirsiniz 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir