Cadence Boya

Kişiler ev ya da iş yerlerinde kolay bir şekilde dekorasyon değiştirebilmektedir. Hızlı ve etkili dekorasyon değişimleri arasında cadence boya ile boyama işlemleri yapılabilir. Özellikle her yüzeyde rahatlıkla kullanılabilir olması bireylerin tercih etmesindeki temel faktördür. Dekorasyon değişikliği yapmak isteyen bireyler eşyalarını değiştirmek ya da yeni eşya satın almak istemiyorsa mobilya, zeminlerini boyamak isteyebilir.
Dekorasyon değişikliğini uygun fiyatlarla yapabilmek mümkündür. Bunun için en sık tercih edilen yöntem mobilya ya da zeminleri boyama işlemidir. En sık kullanılan ve memnun kalınan ürün ise Cadence boyadır. Genellikle her yüzeye uygulanabilmektedir. Örneğin Cadence boya cam, ahşap, fayans gibi birçok yüzeye kolay bir şekilde uygulanır ve yapay durmaz. Doğal ve istenilen renk tonu kolayca elde edilir. Eskimiş mobilyaları daha yeni ve farklı görünüm elde edilmesi için kullanılmaktadır. Aynı zamanda Cadence boya ile yüzeylere parlaklık kazandırılır. Boya yapıldıktan sonra Cadence taş vernik ile üzerinden geçilerek uzun süre deforme olmadan kullanım mümkündür.

Cadence Boya
Cadence Boya

Cadence Rölyef Pasta Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır?

Sade alanlara hareketlilik kazandırmak için sanatsal çalışmalar yapılabilir. Özellikle Cadence rölyef pasta ile fayanslar, duvar ve yer zeminlerinde farklı desenler yaratılabilir. Genellikle tercih edilen mekânlar ise balkon fayansları, koridor, mutfak fayansları, tuvalet gibi zeminler kolaylıkla Cadence boya ile rahatlıkla boyanabilir. Kolay uygulanabilir olduğu için kişiler hızlı bir şekilde işlem yapabilmektedir. Bu nedenle ekstra maliyete gerek kalmadan hızlı bir şekilde dekorasyon değişikliği yapmak mümkündür.
Cadence rölyef pasta darbelere, ısı, neme karşı dayanıklıdır. Dayanıklı olması kullanım ömrünün uzun olmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda rölyef pasta ahşap, cam, mdf, tuval, polyster gibi yüzeylerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Cadence ürünleri daha çok stencil çalışmalarında ve Cadence rölyef pasta ile tercih edilmektedir. Kişilerin el becerilerine uygun olarak istedikleri malzemeler ile sanatsal ve etnik desenler yapılabilir. Bu sayede bireyler yaşadıkları ve çalıştıkları alanları daha şık gösterebilir ve sıcak bir hava katabilir. Rölyef pasta su bazlı bir ürün olduğu için sağlığa zararı bulunmamaktadır. Bu nedenle çocuk olan evlerde ve alanlarda da rahatlıkla uygulanabilir. Cadence rölyef pasta kuruması ise genellikle 2-3 gündür. İşlem kuruduktan sonra ise Rich acry ve metalic ile boyanarak daha farklı ve uzun süreli kullanım imkânı elde edilebilir. Aynı zamanda rölyef pasta silinmez, darbe karşısında çıkma, kavlama gibi problemlere neden olmaz. Sanatsal çalışma olarak ifade edilmesinin nedeni rölyefin yükseltme, çökeltme gibi işlemlerin de uygulanabilir olmasıdır.

Rölyef Pasta Çeşitleri
Rölyef Pasta Çeşitleri

Rölyef Pasta Çeşitleri Nelerdir?

Kişiler sadelikten hoşlanmıyorsa yaşadıkları alanları farklılaştırmak isteyebilir. Bireyler sürekli aynı alanda olduğundan dekorasyondan sıkılmalarına neden olabilir. Uygun fiyatlı ve kaliteli bir şekilde dekorasyon değişimi yapmak isteyen bireyler Cadence rölyef pasta ile sanatsal çalışmalar elde edebilir. Rölyef Pasta türleri:
Klasik rölyef pasta: Genellikle ahşap yüzeyleri onarmak için kullanılmaktadır. Boyutları sabittir. 150 ml ve 250 ml olarak satılmaktadır. Ağırlığı ise 3 kg’dır.
Renkli klasik rölyef pasta: Sert yüzeylere uygulanır ve mat bir görünüm elde edilmesine yardımcı olur. Renk seçenekleri oldukça geniştir.
Dora Perla Rölyef Pasta: Yüzeylere metalik bir görünüm veren bir üründür.
Kumaş Rölyef Pasta: Kumaşların üzerinde kullanılan bir üründür ve kumalara boyut kazandırır.
Simli Rölyef Pasta: Cam yüzeylerde kullanılan ve boyut kazandıran bir üründür.
Zeugma Taş Efekt Rölyef Pasta: Zeminlere taş efekt verilir. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
Dekoratif Rölyef Pasta: Alanları dekore etmek için kullanılır. Genellikle 3D, kaplama, flexible türleri mevcuttur.

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir