Hc Care Complex Saç Bakım Yağı

Hc Care Complex Saç Bakım Yağı Yorumlar

Merhaba dostlarıııımm, bloğuma hoş geldiniiiz 🙂

Bugün sizlere yıllardır severek kulldığım bir üründen bahsedeceğim: Hc Care Complex Saç Bakım Yağı … Saçlarımı neredeyse dört senedir boyamıyorum. Kendi renginde kullanmayı çok seviyorum ve doğal hali ile kendimi çok daha iyi hissediyorum. Dönemsel olarak saç dökülme problemi yaşadığımda Hc Care markasının saç dökülmesini engelleyici serumunu kullanıyordum. Ki cidden saç dökülmesinde en en etkili ürün ve yeni saç oluşumunu destekliyor. Düzenli kullandığımda minik minik saçlar çıkardığını gözlemliyorum. Hatta Hc Care Doping Dökülme Karşıtı Saç Bakım Serumu yazımda detaylı inceledim ve kime önerdiysem çok memnun kaldı. Saç serumundan memnun kalınca ben de Hc Care Complex Saç Bakım Yağını denemek istedim. Saç tipim kuru, ince telli, çok çabuk kırılıp yıpranan özelliklere sahip… Benim istediğim ise parlak, güçlü ve canlı saçlar aslında… Vaatlerini yerine getiriyor mu, nasıl kullanılır, saçları uzatıyor mu hadi hemen onlara değinelim. 🙂

Hc Care Complex Saç Bakım Yağı Blog
Hc Care Complex Saç Bakım Yağı Blog

İçindekiler

Hc Care Complex Saç Bakım Yağı Nasıl Kullanılır?

HC Complex’i önce saç diplerine, daha sonra tüm saça friksiyon şeklinde (parmak uçlarıyla masaj yaparak) uygulayın. 45 dakika ile 2 saat arasında bir süre boyunca saçınızda bekletin ve şampuanla yıkayın. İlave olarak, dilediğiniz bölgelere her gün veya gün aşırı olacak biçimde ve yine masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

Ayrıca güneş ve denizin etkilerinin yoğun olarak hissedildiği plaj v.b. ortamlarda az bir miktar HC Complex’i saçlarınıza sürebilirsiniz. HC Complex’i birkaç ay süresince ve düzenli kullanmanız beklenen etkiyi almanızda yardımcı olacaktır.

Hc Care Complex Saç Bakım Yağı Nasıl Kullanılır?
Hc Care Complex Saç Bakım Yağı Nasıl Kullanılır?

Kendi kullanımımdan da bahsedecek olursam haftada iki kez çoğunlukla uygulamaya çalışıyorum. Bazen iki saati geçiyor bekletme sürem ve şampuanla çok rahat bir şekilde çıkıyor. Önemli olan yağı saç diplerinize masaj yaparak yedirmeniz ve ürünü olabildiğince eşit bir şekilde dağıtmanız…

Hc Care Complex Saç Bakım Yağı Yorumlar
Hc Care Complex Saç Bakım Yağı Yorumlar

Hc Care Complex Saç Bakım Yağı Yorumlarım

 • Düzenli kullanımda saçlarım daha parlak ve canlı görünüyor.
 • Saç çıkarma konusunda da etkili olduğunu düşünsem de aslında serum bu konuda daha başarılı… Bu ürün o çıkan saçların daha çabuk uzamasını sağlıyor bence…
 • Kepeklenme problemi yaşadığım dönemde bu sorunu en etkili şekilde giderdi.
 • Saçlarım gerçekten çok çabuk uzuyor. Evlilik hazırlığı yaptığımdan dolayı saçlarımı uzatmaya çalışıyorum ve cidden çabuk etkisini görüyorum. Ama düzenli kullanım şart!!
 • Yoğun bir yapısı var. Ben elime ürünü alıp ısıtıyorum. Sonrasında saç derime masaj yaparak ürünü tüm saçıma uyguluyorum.
 • Benim saç derim çok hassastır. Çoğu ürün alerji yapar bu üründe öyle bir sorun yaşamadım.
 • Saçlarım dönem dönem kuruluktan tiftik tiftik olur. Kullandıktan sonra o kuru ve bakımsız görünüm yerine yumuşacık saçlar elde etmek hoşuma gidiyor.
 • Saç şeklim kıvırcık ve buklelerimi belirginleştiren ürünlere bayılıyorum <3 Bu yağ da onlardan biri…
 • Hayvanlar üzerinde test yapmayan bir marka ve %100 bitkisel içerikten oluştuğu kanıtlanmış bir ürün…
 • Hem erkekler hem de kadınlar kullanabilir.
 • Saçlarımda çok işlem var, çok yıpranmış saçlara sahibim, saçlarım dökülüyor ne yapmalıyım, saçlarımı uzatmak istiyorum ne yapayım derseniz mutlaka denemenizi öneririm. Hatta saç dökülmesini önleyici serumu ile birlikte kullanırsanız daha çabuk etkisini göreceksiniz.
Hc Care Complex Saç Bakım Yağı Kullananlar
Hc Care Complex Saç Bakım Yağı Kullananlar

Pompalı ambalajı olduğu için üstediğim kadar ürünü alıp rahatlıkla uygulayabiliyorum. Yaklaşık bir senedir kullanıyorum aralarda düzenli kullanamadım ama tekrar bu yağı alıp kullandığımda etkisini çok iyi bir şekilde gözlemliyorum.

Saç Uzama Yöntemleri
Saç Uzama Yöntemleri

Hc Care Complex Saç Bakım Yağı Nerede Satılıyor?

Hc Care markasını online olarak kendi sitelerinden temin edebilirsiniz. İncelediğinizde az ve öz ürünleri olduğunu göreceksiniz. Ben neredeyse tüm saç ürünlerini kullandım içerisinde en sevdiğim saç dökülmesini engelleyici serum ve saç bakım yağı oldu. Ayrıca müşterileri ilişkilerine o kadar önem veriyorlar ki alışverişinizden sonra her aşamada bilgilendiriyorlar. Ayrıca çok hızlılar ve kargoyu vs takip etmeniz için sizi bilgilendiriyorlar. Keşke her marka bu kadar özenli olsa dedirtiyor. Bu arada sponsorlu yazı değildir kendim alıp denedim, kullandım tüm ürünlerini… Sponsorlu olsa bile objektif görüşlerimi paylaşırdım zaten onu da belirteyim. 🙂

Saç Uzatmak İçin Yağ
Saç Uzatmak İçin Yağ

Bir sonraki yazımda görüşürüüüüz, sizi seviyoruuum 🙂 Instagram Meryemlecom hesabımdan takip edebilirsiniz 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir