Leke Karşıtı Güneş Kremi Factor 100

Factor100 Güneş Kremi

Her mevsimde cilt zararlı güneş ışınlarına karşı korunmalıdır. Özellikle leke oluşumuna yatkın, sivilcelenmeye müsait hassas ciltler yaz kış demeden ciltlerini güneşten korumalıdır. İki parmak uygulaması ile ciltlerine güneş kremini sürmelidir. Yaz aylarında güneş kremi belirli aralıklarla tazelenerek koruma artırılabilir.
Tüm cilt tiplerine uygun olan güneş ürünleri kullanım olarak daha pratiktir ve daha güvenlidir. Alanında öncü olan ve leke karşıtı en iyi güneş kremi Factor100 olarak bilinir. Özellikle lekelenmeye müsait cilt tiplerini koruma yönünde oldukça başarılıdır. Ciltte hemen emilmesi, beyaz leke bırakmaması Factor100 güneş kreminin öne çıkan özellikleri arasında yer alır. Factor100 içeriğinde kolajen Tip1, Tip3 ve zengin içeriği sayesinde cildi korur. Cildin elastikiyet özelliğinin korunmasını ve güneş ışınlarının zararlı etkisi ile oluşan kırışıkların oluşumunun önlenmesi sağlanır.

Leke Karşıtı Güneş Kremi Factor 100
Leke Karşıtı Güneş Kremi Factor 100

İçindekiler

Factor100 Leke Karşıtı Güneş Kremi Nasıl Kullanılır?

Güneş kremi uygularken iki parmak kuralı bilinmesi gerekir. Bireyler krem uygularken işaret ve orta parmağı kadar güneş kremini yüze uygulamalıdır. İyice emilmesi için cilde masaj yapılmalı ve cildin rahatlaması, kan dolaşımının artmasını sağlanabilir. Factor100 güneş kremi koruma etkisi oldukça yüksektir. Aynı zamanda emilme hızı da yüksek olduğu için birçok kişi tarafından olumlu dönüşler alır. Güneşli yaz günlerinde belirli aralıklarla uygulama tekrarlanarak leke oluşumu ve kırışıklık oluşumu engellenebilir.

Her Cilt Tipine Uygun Leke Karşıtı Güneş Kremi Factor100

Her cilt tipine uygun, hafif yapılı ve hızlı emilen güneş kremi olan Factor100 UVA, UVB ışınlarına karşı cildi korur. Makyaj altına baz olarak rahatlıkla kullanılabilen Factor100 aydınlık, parlak cilt görünümü elde edilmesini sağlar. Cildin daha aydınlık, parlak olması güneş kremi sürme ile çok ilgilidir. Özellikle lekelenmeye ve sivilce oluşumuna yatkın ciltler Factor100 güneş kremi kullanarak cildi koruyabilir.
Factor100 lekelenmeye karşı güneş kremi tüm ciltler için uygundur. Yağlı cilt tipleri, karma cilt tipleri ve kuru hassas cilt tipleri güvenle kullanabilir. Özellikle yoğun güneş ışınları olduğu dönemlerde güneş kremi uygulayarak lekelenme ve kırışıklık oluşumu engellenebilir. Sağlıklı, ışıl ışıl ışıl, lekesiz bir cilt için güneş kremi kullanmaya özen göstermek gerekir.

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir