Loreal Paris Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem

Merhaba, bloğuma hoş geldiniz 🙂

Saç bakım yağında favorim olan markalardan biri loreal paris…Hâl böyle olunca epey övülen Loreal paris elseve mucizevi yağ saç güzelleştirici kremini denemek istemiştim. Bildiğim kadarıyla iki seçeneği var biri benim kullandığım kuru ve sert saçlar için diğeri ise her saç tipi için uygun olan bir krem. Kullandığımdan itibaren denemez olaydım dedim çünkü saçlarıma uyguladıktan bir saat sonra inanılmaz elektriklenmesine neden oldu. Ama sevdiğim tarafları da olmadı değil. Haydi hemen detaylarına birlikte bakalım 🙂

Loreal paris elseve mucizevi yağ saç güzelleştirici krem vaatleri ve içeriği:

 • İçerisinde 6 değerli çiçek özü yağı bulunuyormuş.
 • Saçlara ipeksi yumuşaklık kazandırdığı,
 • Saçları parlak bir görünüm verdiği,
 • Saçları ağırlaştırmadan şekil vereceğini söylüyor.
 • Loreal paris elseve mucizevi yağ saç güzelleştirici kremi durulanmıyor ve duştan sonra uygulanıyor.

Loreal paris elseve mucizevi yağ saç güzelleştirici krem kullanımı: Krem üç şekilde kullanılıyor.

 1. Islak saça maske yapar gibi saç dipleri de dahi uygulanması. Bu sayede saçlara yoğun bakım yaptığını söylüyor.
 2. Kurutmadan önce saç boy ve uçlarına uygulayarak saçları 230 dereceye kadar koruduğunu vaat ediyor.
 3. Saçların uç ve boy kısmına uygulandığında da saça parlaklık ve yumuşaklık kazandırdığını söylüyor. Ayrıca kullanımlarında fındık büyüklüğünde alınması gerektiğini söylense de bence bu saç uzunluğu ve seyrekliğine bağlı olarak değişecek bir şey….

Loreal paris elseve mucizevi yağ saç güzelleştirici krem yorumlarım: Sevip sevmeme arasında epey gidip geldiğim ve sonuçta sevemediğim bir krem oldu benim. Oysa Loreal’in “mucizevi yağ” serisini genel anlamda beğenmiştim ve bu kremin performansını biraz daha yüksek bekliyordum. Nasıl kullandım ondan bahsedecek olursam maske olarak denemedim zira içeriğinde yok yok! Islak saçımın uç ve boy kısmına uyguladım ve saçlarımı kurutmadan önce sürdüm.

 • Saçlarıma nem verip yumuşatmasını beliyordum ki aksine nemsizlikten dolayı çatallaşma gözlemledim.
 • Kullandığım sürede parlaklık gözlemledim ve saçlarımı inanılmaz şekilde elektriklendirdi. Bu yüzden elim hiç gitmedi desem abartmış sayılmam.
 • Saçlarımı ağırlaştırmadı.
 • Tek sevdiğim kısmı saçlarımı ısıdan bir nebze de olsa koruduğu… Hemen saçlarımı kurutmam gereken anlarda uyguladığımda güzel sonuç aldığımı belirtmeliyim o yüzden saçlarıma ısı uygulamadan kullanıyorum.
 • Kokusu çok güzel içerisindeki parfümden dolayı… Uyguladıktan sonra saçlarımda kokusunu hissetmedim.

Tüp formunda bir ambalajı var ve kremi alırken ister istemez bulaşıyor. Pompalı olsa daha iyi olurdu kullanım açısından… 150 ml ve kullanım talimatına uyulursa epey bereketli bir ürün olacağını düşünüyorum.

İçeriğini üst fotoğraftan inceleyebilirsiniz. Genel anlamda kurutma haricinde memnun kalmadığım bir ürün oldu. Loreal paris elseve mucizevi yağ saç güzelleştirici krem fiyatı 12-15 TL arasında… Gratis’te ve çoğu kozmetik mağazalarında kolaylıkla bulabilirsiniz.

         Sizler loreal paris elseve mucizevi yağ saç güzelleştirici krem kullandınız mı? Benimle yorum olarak paylaşın lütfen! Bloğumu beğendiyseniz “takip et” butonundan, instagram, facebook ve Google plus üzerinden takip ederek yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz. Ayrıca yazımı beğendiyseniz sosyal medya üzerinden arkadaşlarınızla paylaşırsanız çok sevinirim. Kendinize çok iyi bakın, hoşçakalııın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

4 yorum

 1. Almayı düşünüyordum fakat çokta bir etkisi yokmuş başka ürünlere bakalım o zaman:))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir