L’oreal Paris Volume Million Lashes Maskara

Loreal Paris Maskara Yorumlar

Merhaba dostlarıım, bloğuma hoş geldiniiz 🙂

Bugün sizlere çok severek kullandığım bir maskaradan bahsedeceğim: L’oreal Paris Volume Million Lashes … Günlük kullanımda simsiyah, kıvrık, hacim veren ve akmayan maskara bulmak oldukça zordur. Ancak L’oreal Paris Volume Million Lashes So Couture rimelini çok sevdim. Hatta logosunda kişiye özel, “Ben Farklıyım” sloganı ile dikkat çekiyor. Başlangıçta yok canım ne farkı olabilir diye düşünsem de gerçekten çok beğendim ancak eksi yönleri de oldukça fazla… Kirpik yapım düşük, seyrek ve hacimsizdir. Hâl böyle olunca daha kirpikleri kıvıran, hacim veren ve dolgun gösteren rimel arayışım oluyor. Tabii bir de uygun fiyatlı olması önemli kriterler arasında… Dilerseniz L’oreal Paris Volume Million Lashes Maskara fırçası nasıl, kullanımı ve yorumlarıma geçelim.

L'oreal Paris Volume Million Lashes Maskara Blog
L’oreal Paris Volume Million Lashes Maskara Blog
L'oreal Paris Volume Million Lashes Maskara Fırçası
L’oreal Paris Volume Million Lashes Maskara Fırçası

L’oreal Paris Volume Million Lashes Maskara Fırçası

Maskaralarda plastik fırça seven kişilerin çok beğeneceği bir rimel… Farklı kalınlık ve incelikte uç kısımları olduğu için tüm kirpikleri kolayca kavrayıp taramanıza yardımcı oluyor. Bu nedenle seyrek, hacimsiz ve düşük kirpikleri daha uzun gösteriyor.

Plastik Fırça Maskara
Plastik Fırça Maskara
L'oreal Paris Volume Million Lashes Maskara Yorumlar
L’oreal Paris Volume Million Lashes Maskara Yorumlar

L’oreal Paris Volume Million Lashes Maskara Yorumlar

  • Kirpikleri kolay kavrayıp tarıyor.
  • Simsiyah renkte olduğu için açık kirpiklerin kolaylıkla belirgin görünmesine yardımcı oluyor. Ben günlük hayatımda eyeliner sürmeyi sevsem de sıcaklarda, yoga ya da spor yaparken eyeliner kullanmamaya çalışıyorum. Ancak daha sağlıklı ve canlı hissetmek için maskara uyguluyorum. Gözlerimi daha belirgin gösteriyor bence 🙂
  • Kirpiklere çok hacim vermiyor ancak seyrek görünüm de yaratmadığı için seviyorum. Hacim ve dolgunluğu orta seviyede diyebilirim.
  • Akma problemi yaşamadım. Ancak kolay bir şekilde çıkıyor. Makyaj çıkarma yağı ya da solüsyonlar ile kolay şekilde, kirpik dökmeden çıkıyor.
  • Beni tek rahatsız eden tarafı ise çok hafif kokusu var. Uygularken zorluyor ve başlarda kirpiklerime sürerken hassas gözlerimde sulanmaya neden oluyor. Bunların dışında performansından oldukça memnunum.
  • Gözlerimde sulanma yaklaşık 5 dakika sonra geçiyor.
  • Kirpikleri yapıştırma durumu söz konusu değil; tek tek taradığı için uzatma konusunda başarılı bulduğumu söyleyebilirim.
Loreal Paris Maskara Yorumlar
Loreal Paris Maskara Yorumlar

Loreal Paris Volume Million Lashes Kullananlar

Loreal Paris volume million lashes rimel duruşunu incelemek için aşağıdaki görseli inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda bloğumda birçok uygun fiyatlı ve yüksek fiyatlı maskara öneri mevcut… Bloğumun arama kısmına “maskara önerileri” yazarak hızlı şekilde ulaşabilir ve dilediğinizi okuyabilirsiniz.

Loreal Paris Volume Million Lashes Kullananlar
Loreal Paris Volume Million Lashes Kullananlar

Uygun Fiyatlı Maskara Önerileri

Gözleriniz alerjik değilse anlaşabileceğinizi düşündüğüm bir maskara… Aynı zamanda uygun fiyatlı rimeller arasında Farmasi maskaraları, Essence maskaraları ya da Maybelline maskaralarına bakabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Maskara Önerileri
Uygun Fiyatlı Maskara Önerileri

Bloğumu beğendiyseniz yeni yazılarımdan haberdar olmak için Instagram, Facebook  hesaplarımı takip edebilirsiniz. Hoşçaaakaalııın:)

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir