Maybelline Dream Fresh BB Krem İncelemesi

Selam!
Hayatımın ürünü ile sizlerleyim. Ten makyajımı günlük çok hafif tutmayı tercih etmekle birlikte fondöten kullanmamaya çalışıyorum. Kışın sadece renkli pudra ile cilt makyajımı yaparken yazın sadece güneş koruyucu krem sürerek cildimi yormak, ürünlerle boğmak istemiyorum. Fakat gün içerisinde önemli bir sunumum, gösteri, konferansa gitmem gerekirse kullandığım elimin gitti tek ürün maybelline dream fres light rengindeki bb krem oluyor.
maynelline-bb-krem
Maybelline bb kremin iki çeşiti var. Bunlardan ilki şimdi tanıtacağım dream fresh diğeri dream pure bb kremi.. Farkları ise dream pure içerisinde salisilik asit bulunduran sivilceyle savaşan bir ürün fakat dream fresh de amaç doğal ışıltı ile cilt kusurları nötrlemek…
maynelline-bb-krem-2
Ürünün vaat ettiklerine hemen göz atalım. 8 etki bir arada bb krem ile kendini tanımlıyor bb krem.. Bu sekiz etki ise:
✓Doğal ışıltı kazandırır.
✓Cilt tonuna uyum sağlar.
✓SPF30 ile UV ışınlarını korur.
✓Gün boyu nemlendirir.
✓Cilt kusurlarını kapatır.
✓Yağ içermez.
✓Gözle görülür pürüzsüzlük sağlar.
✓Taze bir görünüm kazandırır.

Ürünü sevmemin en önemli nedenleri spf30 içermesi ve cilt tonunu başarılı bir şekilde dengelerken ışıltı katması… Akışkan bir yapısı var fakat ürünü alırken kontrol edebiliyorsunuz. Uygularken de hemen cildinizle bütünleşiyor. 30 ml (her gün kullanmıyorum) yaklaşık iki ay yetiyor.
maynelline-bb-krem-3
Kuru cilt tipine sahip olmakla birlikte her ürün cildime uymuyor ya ürünü cildim kusuyor ya da cildimde alerjik reaksiyona sebep oluyor. Fakat bu üründe böyle sorunlarla karşılaşmadım. Uyguladığımda cildimle bütünleşip pürüzsüz bir görünüm elde ettim. Özellikle 12 saate yakın dışarda geçirdiğim günler cilt tonumu dengeleyerek canlı ve zinde bir görünüm kazanmama yardım etti.
P_20160417_131510_BF
(yüzümde hiçbir ürün yok)
P_20160417_132024_BF

P_20160417_132104_BF
(bb krem kullandıktan sonra)

IMG_20170129_005244
Açık tenli olduğum için light rengini tercih ettim. Bittikçe yenilediğim ve menun kaldığım uygun fiyatlı bir bb krem. İndirimde 15 tl gibi bir fiyata düşüyor. Hafif bir kapatıcı arıyorsanız ve hâlâ denemediyseniz bir şans verin. Kendinize güzel bakın, hoşçakalııınnn ! 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir