Promosyon Ürünleri

Promosyon Ürünleri

Promosyon reklam araçlarından bir tanesi olup, kişi veya firmanın ismini, logosunu taşıyan hediye ürünlerdir. Hediye edilmesinde ki maksat aslen firmanın veya kişinin tanıtımını, reklamını yapmayı hedefler. Promosyon ürünleri seçerken firmanın logosunu ve ismini taşıyacağı için buna uygun ürünler tercih edilebilir. Ya da en çok kullanılan tercih edilen ürünler olmalıdır ki isminiz her yerde sık sık okunsun, hatırlansın. Bunlar kalem, çakmak, tişört, anahtarlık, ajanda, saat, ajanda gibi ürünler olmasının yanı sıra son zamanlarda teknolojik ürünlerde tercih ediliyor. Öreneğin, powerbank, kulaklık, usb gibi…
Küçük bir bilgiye dayanarak ülkemizde;
Promosyon ürünlere sahip olan kişi veya firma %57 oranda kendini hatırlatıyor. Bu orana bakacak olursak televizyondan %27, radyoda ise %33 gibi..
Ürün alışverişi yapılırken kişiler mutlaka promosyonu olan ürünlerden almaya dikkat ediyor.
Bu söylenen oranlara bakılırsa eğer kendinizi hatırlatmak, reklamınızın daha geniş kitlelere ulaştırmak istiyorsanız kesinlikle promosyon dağıtımı yapmalısınız.

İçindekiler

Promosyon İhtiyacı Nasıl Doğar?

Yeni kurulan bir firmanın kendini tanıtması için. İletişim bilgilerini daha fazla kitlelere ulaştırmak için.
Yeni bir ürün çıkartan firma bunu tanıtma için promosyon ürün kullanabilir.
Büyümeyi hedefleyen firma plastik kalem promosyon ürün dağıtımı yaparak kendini tanıtabilir. İsimlerini tekrar hatırlatmak amacı içinde yapılır.
Firmalar kurumsal anlamda değişikliğe gittiğinde. Adres değişikliği yapıldığında bilgi vermek amaçlı.
Eğer fuar düzenleyecekseniz, bayi toplantısı olacaksa, davet verecekseniz, yılbaşı, bayram gibi özel günlerde dağıtım yaparak reklam yapma imkanına sahip olabilirsiniz. Yani birçok amaçla promosyon ürün ihtiyacı olabilir. Bu gibi ihtiyaçlarda Mares promosyon ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Promosyon Ürünü Siparişi Nasıl Verilir?

Mares Promosyon olarak günümüzde en çok tercih edilen promosyon ürünlerini sizlere sunuyoruz. Bünyemizde birçok promosyon ürün mevcut bulunmakta. Kendi isminiz ve logonuza özel olarak hazırlanması için talepte bulunmalısınız. Size hazırladığımız tasarımı beğeninize sunuyoruz. Sizin onay vermenizin ardından üretim yapılıyor. Bunun için başakşehir promosyon ürünleri yer aldığı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Buradan iletişim kurabilir, iletişim numarasından bizi arayara ayrıntılı bilgi ve ücret bilgisi talep edebilirsiniz. Kısa sürede istediğiniz ürünü, istediğiniz sayıda size teslim ediyoruz.

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir