The Balm Stainiac Beauty Quenn

Merhaba bloğuma hoşgeldiniz 🙂

The balm ürünlerini herkes gibi ben de çok seviyorum. Gelin görün ki aslında heveslerle aldığımız bazı ürünler beklentimizi karşılamayabilir. Onlardan biri de benim için the balm stainiac beauty quenn oldu. Bu ürün Benefit’in benetint’ine muadil gösteriliyor. Benetint’i kullanmadığım için yorum yapamayacağım fakat onunda yapısı stainiac gibiyse pek de o paraya değeceğini düşünmüyorum.

The balm stainiac bildiğim kadarıyla üç rengi mevcut… Daha pembemsi olanları var sanırım, aklınızda varsa önceden testerlarına bakın derim. Benim kullandığım the balm stainiac beauty quenn yani kırmızımsı bir renk… Dudakta ve yanakta kullanılmak üzere üretilmiş. Ben genellikle bu tarz ürünleri kullanışlı buluyorum iki ürün taşımaktansa tek ürün taşımak her zaman daha iyi… Sonuçta her zaman evde makyaj yapmaya zaman bulamayabiliyoruz.

The balm stainiac beauty quenn yorumlarım:

  • Yapısı jel jöle kıvamında… Yapış yapış bir his bırakması beni çok rahatsız etti açıkçası…
  • Yanakta uygulayıp dağıttığımda kırmızıdan ziyade hafif pembelik içeren bir görünüm elde ettim. Bu görüntü hoşuma gitti fakat ürünü dağıtmak bir o kadar da zor.
  • Ürün sürdükten sonra hemen kuruyor o yüzden dağıtmak için acele etmek gerekiyor.
  • Yanakta kalıcılığı muazzam fakat benim allık olarak da çok sık kullandığım söylenemez.
  • Dudakta renk vermiyor. Sürekli kat kat uygulamak gerekiyor. Bu da bir süre sonra işkenceye dönüyor.
  • Dudaklarımı çok kuruttu ve kalıcılığı oldukça az…

Süngerli bir aplikatöre sahip ve kolay uygulama sağlanabiliyor. 8.5 gram ve şeffaf bir ambalaja sahip… Ürünün ne kadar kaldığını görebiliyorsunuz şeffaf ambalajı sayesinde…  The balm stainiac fiyatı indirimlerde daha uygun oluyor. Almayı düşünürseniz indirimi beklemenizi öneririm.

         Sizin sevdiğiniz allık ruj ikilisi neler? The balm staniac denediniz mi denediyseniz yorumlarınız neler? Benimle paylaşın lütfen fikirlerinizi! Bloğumu beğendiyseniz instagram, facebook, Google plus ve pinterest üzerinden takip ederek yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz. Kendinize iyi bakın, hoşçakalıın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

10 yorum

  1. Rengi cok hoa duruyor canm yaa ama iceriginin bu kadar kalitesiz olmasina sasirdim. Ki dagilmamasi ve yapismasi cok skıcı bir özellik bana göre. Çok güzel anlatmissin kuzum benim yüregine saglk

    1. Ben de yapısına ve duruşuna şaşırdım ablacığım, daha kaliteli bekliyordum. Çok teşekkür ederim ablamm :))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir