Watsons Banyo Eldiveni Kese

Watsons Banyo Eldiveni Kese Yorumlar

Merhaba dostlarım, bloğuma hoş geldiniz 🙂

Bugün sizlere çok severek kullandığım bir kese çeşidinden bahseceğim: Eldiven Kese … Naylon banyo lifini deneme fırsatım oldu geçtiğimiz haftalarda ancak hiç ama hiç memnun kalmadım. Bırakın temizlenmiş hissini yaşamayı kullanımı eziyet geldi bana… Sevenleri tabii ki vardır ancak ben bir tık sert ama aynı zamanda cildi tahriş etmeyen keselerden hoşlanıyorum. Ayrıca her duşta kese yaptığım için dayanıklı ürünler seçmeye çalışıyorum. Kese yapmak cildi ölü derilerden arındırıyor ve aynı zamanda batıklarında önüne geçiyor dostlarım, bilginiz olsun! Lazer yaptırıyorsanız (yüz de dahil) işlem yapılan hafta uygulamayın ancak sonrasında her gün kullanabilirsiniz. Tabii sonrasında cildi nemlendirme koşulu ile… Dilerseniz  Watsons Banyo Eldiveni Kese İncelemesine geçelim.

Watsons Banyo Eldiveni Kese Kullananlar
Watsons Banyo Eldiveni Kese Kullananlar
Watsons Banyo Eldiveni Kese Yorumlar
Watsons Banyo Eldiveni Kese Yorumlar

İçindekiler

Eldiven Kese Kullananlar | Yorumlarım

  • Eldiven şeklinde olması tüm vücudun rahatça temizlenmesini kolaylaştırıyor. Elinizden kayma, düşme problemi yaşamıyorsunuz.
  • Naylon kesedeki gibi kayıyor, temizlemiyor hissinin aksine bir tık daha sert olduğu için ciltteki ölü derilerden kolay bir şekilde arındırıyor.
  • Ben arada Dove sabun ile birlikte kullanıyorum daha temizlenmiş hissi yaşamayı seviyorum açıkçası…
  • Watsons eldiven keseden önce Gratis’in kesesini kullanıyordum. Ancak o daha dayanıklı geldi bana… Watsons eldiven kesesinin max.  üç aylık kullanımı var gibi… Daha bir ay kullandım bu arada…
  • Aslında ipek kese ve kelebek keseyi de merak ediyorum. Onları da denersem mutlaka bloğumda yer veririm dostlarım, takipte kalmayı unutmayın!
Kese Çeşitleri
Kese Çeşitleri

Kese Ne Zaman Kullanılmaz?

Cildiniz tahriş olmuşsa, yara, alerji varsa kese dahil hiçbir işlem yapılmamalı! Böyle durumlarda da mutlaka uzmandan yardım alınmalı!

Lazerden Sonra Ne Zaman Kese Yapılır?
Lazerden Sonra Ne Zaman Kese Yapılır?

Lazerden Sonra Ne Zaman Kese Yapılır?

Lazer işlemden bir hafta sonra kese yapabilirsiniz. Kese ve lazer ikilisi batıkların daha hızlı şekilde giderilmesine yardımcı oluyor. Hatta bununla ilgili detaylı bir yazı yayınlamıştım. Okumak için Batıklar Nasıl Geçer? ve Lazer Epilasyon Hakkında Bilinmesi Gerekenler yazıma bakabilirsiniz. Deneyimlerimi merak ederseniz bloğumun arama kısmına “lazer epilasyon” yazmanız yeterli dostlar! 🙂

Watsons Kese Kullananlar
Watsons Kese Kullananlar

 Instagram Meryemlecom hesabımdan takip edebilirsiniz 🙂 Bir sonraki yazımda görüşürüz, sizi seviyoruuum 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir