Wet n Wild Balm Stain Kalem Rujları İncelemesi

Merhaba bloğuma hoş geldiniz 🙂

Bugün sizlere çok severek kullandığım dudakları nemlendiren ve renkleri ile oldukça enerjik hissettiren bir seriden bahsedeceğim. Biliyorsunuz ki ilkbahar aylarında daha canlı renklere yönelir en azından ben öyleyim 😀 Böyle dönemlerde elim pembelere, hafif turuncumsu renklere kayıyor. Yaklaşık bir senedir severek kullandığım Wet n Wild Balm Stain Kalem Rujlarını anlatmadığımı fark edip hemmen bloğumda yer vermek istedim. Wet n Wild Balm Stain Kalem Rujların hem fiyatları çok uygun hem de performansları oldukça başarılı… Benim elimde iki rengi var bunlardan biri Wet n Wild Balm Stain E1581 See If I Carrot diğer ise Wet n Wild Balm Stain E1611 Made You Pink ismindeki rujları…

İçindekiler

 Wet n Wild Balm Stain Kalem Ruj Yorumlarım

 • İki kalem rujun da özellikleri aynı olduğundan tek yorum başlığında yazmak istedim.
 • Yapıları kremsi ve oldukça kolay sürülüyor. Kremsi rujları ve canlı renkleri seviyorsanız bu seriye bakmanızı öneririm.
 • Üst üste sürdüğümde dalgalanma meydana gelmiyor ve renk pigmenti sürdükçe artıyor.
 • İlk sürdüğümde hemencecik ambalajındaki renkleri vermiyor hatta çok çok doğal tonlar elde ediyorum.
 • İçerisinde mentol olduğundan dolayı dudak dolgunlaştırıcı kalem ruj olarak da geçiyor. Yalnız bu mentol etkisi çok uzun sürmüyor ve dudakları dolgunlaştırmıyor.
 • Mentolden dolayı dudaklarımda hafif bir karıncalanma hissetsem de sonrasında geçiyor.
 • Kalıcılık konusunda pek başarılı değil. İki üç saat sonra dudaklarımdan puff uçuyor.
 • Çok hafif bir kokusu var fakat sürdükten sonra duyumsamıyorum.
 • Rujları ilk sürdüğümde lip gloss gibi görünse de sonrasında satin bir bitişe dönüyor. Swatchlarında simli gibi görünse de simli değil.
 • Ambalajları çok sağlam değil çantama attığımda kapakları çıkmış şekilde buluyorum ve çantam da kirleniyor. 🙁 Bu yüzden yanınıza alacaksanız minnak makyaj çantasına koyup taşıyabilirsiniz.
 • Kalemlerin alt metal kısmından çevrilerek açılıyor eğer fazla açmışsanız ters yönde çevirerek miktarını azaltabilirsiniz.

Wet n Wild Balm Stain Moisturizing Lip Colour Renkleri ve Duruşları

Wet n Wild Balm Stain Kalem Rujların toplamda 6 rengi var bildiğim kadarıyla ve çoğu da canlı, sıcak tonlardan oluşuyor. Özellikle beyaz tenlilerin çok seveceği renkler var. Wet n Wild Balm Stain E1581 See If I Carrot rengi  turuncu bir renk ve tam yaza yakışan bir ton…

Wet n Wild Balm Stain E1611 Made You Pink rengi ise ılk sürdüğümde ıslak bir görünüm elde edip satin bir görünüme dönüşen kalem ruj… Tam ilkbahar yaz aylarına yakışan özellikle spor yaparken kullanılabilecek bir ton…

Wet n Wild Balm Stain E1581 See If I Carrot ve Wet n Wild Balm Stain E1611 Made You Pink swhatcları

Wet n Wild Balm Stain E1581 See If I Carrot Dudakta Duruşu

Wet n Wild Balm Stain E1611 Made You Pinkrengi ise ılk sürdüğümde ıslak bir görünüm elde edip satin bir görünüme dönüşen kalem ruj… Tam ilkbahar yaz aylarına yakışan özellikle spor yaparken kullanılabilecek bir ton…

Satin turuncu ruj arayışındaysanız Wet n Wild Balm Stain E1581 See If I Carrot’ı önerebilirim.

Wet n Wild Balm Stain E1611 Made You Pink Dudakta Duruşu

Dudakları nemlendiren satin pembe ruj arayışındaysanız Wet n Wild Balm Stain E1611 Made You Pink’i önerebilirim.

Wet n Wild Balm Stain Kalem Rujlar Nerede Satılıyor?

Wet n Wild Balm Stain Kalem Rujları Clinique Chubby Sticklerine muadil ruj gösteriliyor ama kullanmadığımdan dolayı yapısı hakkında yorum yapamam. Balm Stain rujlar kalıcılık ve yumuşaklık vaat etse de kalıcılık konusunda çok bir beklentiniz olmasın. Wet n Wild Balm Stain Kalem RujlarıGratis‘te 15 TL gibi bir fiyata almıştım.

Sizler Wet n Wild rujlarını kullandınız mı? Kalem ruj kullanmayı sever misiniz? Benimle yorum olarak paylaşın lütfen! 🙂

Bloğumu beğendiyseniz İnstagram, Facebook ve Google Plus ile takip ederek yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsiniz

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir