Ziaja Goat’s Milk Toner / Keçi Sütü ve Tonik

Ziaja Keçi Sütü Tonik Kullananlar

Merhaba güzellerim, bloğuma hoş geldiniiiz 🙂

Bu hafta okullar açıldığı için artık blog yazılarımı düzene koymam gerek; ilk haftalar biraz zorlanacağımı düşünsem de mümkün olduğunca yazılarımı yayınlayacağım. Azimliyim! 😀 Bugün inceleyeceğimiz ürün ise Ziaja Goat’s milk toner / Keçi sütü ve tonik …. Ziaja markasının keçi sütü içeren ürünlerini çok merak ediyordum ve ilk ürün olarak toniğinden başlamaya karar verdim. Birkaç kremini de hemen sipariş verdim hatta çünkü gerçekten çok çok memnun kaldım. Onların içeriği bildiğim kadarıyla farklı, deneyimledikçe yorumlarımı paylaşırım. 🙂 Normalde bakım rutinimde özellikle kış aylarında tonikleme işlemini süt ile yapıyorum ben… Hatta ortaokul dönemlerimde yüzümü akşam yatmadan sütle temizlerdim ve cildim gerçekten yumuşacık olurdu. Ara ara da kullanıyorum özellikle cildiniz kuruysa germeden güzel bir şekilde arındırıyor aklınızda olsun canlar 🙂 Hemen Ziaja Goat’s Milk Toner / Keçi Sütü ve Tonik incelemesine geçelim. 🙂

Ziaja Goat's Milk Toner / Keçi Sütü ve Tonik Özellikleri
Ziaja Goat’s Milk Toner / Keçi Sütü ve Tonik Özellikleri

İçindekiler

Ziaja Goat’s Milk Toner / Keçi Sütü ve Tonik Özellikleri

Vaatleri arasında makyajı derinlemesine temizlediği, dış derinin rengini eşitlediği ve bolca nemlendirdiği, cildi besleyip tahrişleri dindirdiğini belirtiyor. Ayrıca içerisinde keçi sütü bileşenleri kompleksi, E vitamini ve Provitamin B5 bulunduruyor.

Ziaja Goat's Milk Toner / Keçi Sütü ve Tonik Nasıl Kullanılır?
Ziaja Goat’s Milk Toner / Keçi Sütü ve Tonik Nasıl Kullanılır?

Ziaja Goat’s Milk Toner / Keçi Sütü ve Tonik Nasıl Kullanılır?

Cildinizi makyajdan, kirden arındırdıktan sonra ürünü bir pamuğa dökün ve cildinize uygulayın. Özellikle masaj yaparak sakin sakin uyguladığınızda gerçekten faydasını görüyorsunuz. Hem kan dolaşımınız artıyor hem de cildiniz temizlenmiş yumuşacık oluyor.

Ziaja Keçi Sütü Tonik Kullananlar
Ziaja Keçi Sütü Tonik Kullananlar
Ziaja Keçi Sütü Tonik Yorumları
Ziaja Keçi Sütü Tonik Yorumları

Ziaja Goat’s Milk Toner / Keçi Sütü ve Tonik Yorumlarım

  • Ben cildimi günlük makyaj yaptıysam makyaj temizleyici sular ile yapmamışsam bebek şampuanları ile güzelce yıkıyorum. Üstüne de elimde temizleyici jel ne varsa onu kullanıyorum. Önemli olan cildi temizledikten sonra uygulamak toniği ve nemlendirici için cildi hazırlamak…
  • Tonik ne işe yarar Meryem derseniz, cildi temizler, siyah oluşumunu azaltır hatta düzenli kullanımda giderir. Gözenekleri sıkılaştırdığını yazsa da şimdiye kadar kullandığım toniklerin gerçek anlamda gözenek küçülttüğünü düşünmüyorum.
  • Ziaja keçi sütü içeren tonik cildimin ne kadar temizlenip temizlenmediği konuusunda hem fikir verdi hem de temizlediğini söyleyebilirim. Öyleki bu sıralar yeni bir makyaj temizleyici denedim FE-LA-KET! Temizleme adına hiçbir şey yapmıyor, bazı bloggercıklarımız pek sevse de gerçekten kötü! En yakında paylaşacağım canlar, takipte kalın!
  • Toniği çok düzenli kullandığımı belirteyim ve siyah noktaları azalttığını hatta temizlediğini gözlemledim ve bu şahanee!
  • Gözenekleri küçültme etkisi yok.
  • Cildim kuru ve hassas hiçbir şekilde alerjik reaksiyon meydana gelmedi ve cildimi germedi.
Ziaja Goat's Milk Toner Kullananlar
Ziaja Goat’s Milk Toner Kullananlar

Ambalajı beyaz ve kapaklı formda… Ürünü alırken hiçbir zorluk yaşamıyorum.

Ziaja Goat's Milk Toner Blog
Ziaja Goat’s Milk Toner Blog

Beyaz renkte ve temiz bir kokusu var. Bu arada kokusu yoğun değil.

Ziaja Keçi Sütü Tonik Blog
Ziaja Keçi Sütü Tonik Blog

Ziaja Goat’s Milk Toner / Keçi Sütü ve Tonik İçeriği

Etkileri iyi güzel hoş hatta birkaç instagramda ziaja ürünlerinin içeriğinin doğal olduğunu söyledi. Lakin içerisinde paraben çeşitleri var. Bu yüzden tekrar alacağım bir ürün değil kendisi… Detaylı incelemek isterseniz aşağıdaki fotoğrafa bakabiilirsiniz.

Ziaja İçerik
Ziaja İçerik

Ziaja Goat’s Milk Toner / Keçi Sütü ve Tonik Nerede Satılıyor? / Fiyatı

Ziaja ürünlerini ben parfümerilerde de gördüm fakat Cosmo Home‘dan aldım. Watsons‘larda da satılıyor. Etkileri güzel olsa da ne yazık ki içeriğinden dolayı tekrar şans vereceğim ürünlerden değil. Ziaja Goat’s Milk Toner / Keçi Sütü ve Tonik fiyatı 17 TL civarında… Kullandığım diğer tonikleri de bloğuma sıklıkla eklemeye çalışacağım o yüzden sosyal medya hesaplarımı ve bloğumu takipte kalın canlar! 🙂 Sizin memnun kalıp önerebileceğiniz tonik varsa benimle yorum olarak paylaşın lütfen! 🙂

Ziaja Tonik Yorum
Ziaja Tonik Yorum

Umarım fikir verebilmişimdir, daha fazla ürün incelemelerim için bloğumdaki Bakım kategorisine göz atabilirsiniz.

Bloğumu beğendiyseniz Instagram, Facebook ve Google Plus ile takip ederek yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz. Hoşçakalın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir