1 Yıl Garantili Özel Sancaktepe Arçelik Servis

Arçelik Servis

Servis konusunda uzman ve profesyonel ellerden hizmet almak istiyorsanız bizleri arayabilirsiniz. Özel Arçelik Servis Sancaktepe ekibi olarak bu işi profesyonel ve hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Uzman kadromuz pratik çözümler üretirken aynı zamanda sorularınızı da cevaplıyor. Sizlerin talepleri doğrultusunda servis hizmetlerine yön veren firmamız karşılıklı güven çerçevesinde 1 yıl parça garantisini de sizlere sunuyor. Deneyimli kadromuz bununla da kalmıyor ve sürekli projeler sunarak servis sektörüne de destek veriyor.

Sektörün açıklarını hızlı bir şekilde kapatan firmamız uygun fiyatları ile de fark yaratmaya devam ediyor. 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezi ekiplerimizi arayarak adres bilgilerinizi bıraktan sonra ekiplerimiz hemen yola çıkıyor ve servis hizmeti için adreslerinize ulaşıyor. Haftasonları da servis hizmeti sunan firmamız siz değerli müşterilerinin memnuniyeti için elinden gelenin fazlasını yapmaya gayret gösteriyor.

Özel Arçelik Servis İletişim Numarası: 444 7 856

Arçelik marka tüm ürünlerini için yardım alabileceğiniz bu telefonlar sizler için var. Bunun yanında internet adresimizden de bizlere kolayca ulaşabiliyor ve servis hizmeti alabiliyorsunuz. İzmir bölgesindeki, kalabalık nüfusa en iyi şekilde hizmet veren ekiplerimiz ve firmamız sizlerle bir bütün halinde hareket ediyor. Ödeme konusunda sizleri zor durumda bırakmıyoruz, dilerseniz kredi kartı ile de ödeme yapabiliyorsunuz. Fiyat listemiz diğer firmalara göre biraz daha düşük. Bütçenizi düşünüyor ve fiyat listemizi de ortalamanın daha altına çekiyoruz.

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir