Avon Attraction Kadın Parfümü

Avon Attraction Kadın Parfümü Yorumlar

Merhaba dostlarım, bloğuma hoş geldiniz 🙂

Bugün sizlere sevdiğim, evde kullandığım bir parfümden bahsedeceğim: Avon Attraction Kadın Parfümü … Avon parfümlerini çok çok severim. Özellikle lise yıllarında tüm parfümlerim Avon markasındandı. Wish of love parfümü ise hâlâ koleksiyonumda vardır. 🙂 Parfümlerin anıları çağrıştırdığını düşünüyorum ve eski kokularıma dönmek zaman zaman iyi hissettiriyor. 🙂 Hatta Avon parfümlerimle ilgili inceleme yazımı okumak isterseniz Favori Avon Parfümlerim yazıma ışınlanabilirsiniz. Dilerseniz Avon Attraction Kadın Parfümü İncelemesine geçelim.

Avon Attraction Kadın Parfümü Kullananlar
Avon Attraction Kadın Parfümü Kullananlar
Avon Attraction Kadın Parfümü Notaları
Avon Attraction Kadın Parfümü Notaları

İçindekiler

Avon Attraction Kadın Parfümü Notaları

Avon Attraction kadınlar için hazırlanmış bir çiçekli odun misk kokusu. Bu yeni bir koku. Cazibe adı ile anılan Attraction 2015 yılında sunulmaya başlatıldı. Bu kokunun arkasındaki burun Honorine Blanc. Üst notalarda armut, böğürtlen ve pembe biber; Orta notaları yasemin, siyah orkide ve misk; Temel alt notalar kehribar, madagaskar vanilyası, pralin ve labdanum.

Avon Parfüm Önerileri
Avon Parfüm Önerileri

Avon Attraction Kadın Parfümü Kullananlar

Vanilya, misk kokusu seviyorsanız beğeneceğinizi düşünüyorum. Ama yok Meryemciğim çiçeksi ferah kokuları seviyorum derseniz pek hoşlanmayabilirsiniz. Çok keskin kokusu yok, kadınsı; seksi bir kokuya sahip..

Avon Attraction Kadın Parfümü Yorumlar
Avon Attraction Kadın Parfümü Yorumlar

Avon Attraction Kadın Parfümü Yorumlarım

  • İlk duyumsadığım koku vanilya oluyor.
  • Sonrasında daha misk odunsu kokuya evriliyor.
  • Çok ağır, baskın, baş ağrıtan bir koku değil.
  • Kadınsı, seksi, bir tık yoğun koku…
  • Kalıcılığı çok iyi değil maksimum üç saat kalıyor. Sürekli tazelemek gerekiyor.
  • Bana hissettirdikleri; hatırlattırdıkları: Bu tarz kokuları kış aylarında üniversiteye giderken çok kullanırdım. Soğuk kış ayında sıcacık kahvemi almışım yolda müziğimi dinleyerek, kahvemi yudumluyorum. Rüzgar tenimi okşuyor, dinlediğim müzikle dans etmek istiyorum. Yüzümde tatlı tebessüm, kahvenin verdiği aroma ile modumun yükselmesi, sorumluluğumu yerine getirmenin verdiği huzuru hissediyorum.
Avon Parfüm Blog
Avon Parfüm Blog

Ambalajı farklı, çok şık diyemem 😀 En azından benim için değil. Asimetrik bir şekle sahip; parfümü kullanırken mekanizması ile ilgili sorun yaşamadım.

Avon Attraction Kadın Parfümü Kimler Sever?

Odunsu, misk, vanilya kokularını seviyorsanız beğeneceğinizi düşünüyorum. Ferah çiçeksi kokulardan hoşlanıyorsanız beklentinizi çok karşılamayacaktır. Kalıcı olsun, imza kokusu olsun derseniz yine beklentinizi karşılamaz. Ancak ben evde kendimi iyi hissetmek ve eski anılarımı çağrıştırdığı için kullanmayı seviyorum. Dışarıda kullandığım parfümlerin daha kalıcı olmasını sevdiğimden evde kullanıyorum.

Avon Attraction Kadın Parfümü Blog
Avon Attraction Kadın Parfümü Blog
Avon Parfüm Attraction
Avon Parfüm Attraction

Favori parfümlerimi ve parfüm incelemelerimi okumak için bloğumdaki Parfüm kategorisine ışınlanabilirsiniz. Bir sonraki yazımda görüşürüüüüz, sizi seviyoruuum 🙂 Instagram Meryemlecom hesabımdan takip edebilirsiniz 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir