Ev Terliği Panduf Modelleri

Peluş Ev Terliği Kadın Lcw

Merhaba dostlarıım, bloğuma hoş geldiniiiz 🙂

Bugün sizlere çok severek aldığım, modeline bayıldığım ancak numarası küçük geldiği için kullanamadığım bir üründen bahsedeceğim: Ev terliği yani panduf inceleyeceğiz. Kış aylarında en severek giydiğim şeylerin başında yumoş patik ve panduflar gelir. Ayakları sıcacık tutar, üşütmez, iyi hissettirir, enerji verir. Birçok markada panduf bulabilirsiniz ancak ben uygun fiyatlı ve şık bir ev terliği önermek, eksi yanlarını da belirterek doğru şekilde alışveriş yapmanızı istedim.

Ev Terliği Panduf Modelleri
Ev Terliği Panduf Modelleri

Peluş Ev Terliği Kadın LCW

Ev terliğini LCW’den aldım. Ancak numarası küçük geldi. Normalde 38 giyiyorum. 38-39 numara online sipariş vererek aldım. Ancak bir numara büyük almak gerekiyormuş. Kalıbı dar bu yüzden mutlaka numaranızdan bir iki tık büyük almanızı öneririm. Aksi halde ayaklarınızı acıtabiliyor.

Peluş Ev Terliği Kadın Lcw
Peluş Ev Terliği Kadın Lcw

Uygun fiyatlı, şipşirin panduf arıyorsanız LCW’ye bakabilirsiniz. Ki normal giyimde de bu yıl (2020) çok beğeniyorum. Ev ürünleri de oldukça güzel ve dekoratif… Hem de bütçe dostu daha ne olsun ayol 😀  Tavşan panduf arıyorsanız keisn bakmanızı öneririm.

Kaydırmaz Ev Patiği
Kaydırmaz Ev Patiği

Alt kısımlarında tutma yerleri var. O yüzden kaymıyor. Temizlik sonrasında ya da evinizde az halı varsa kaydırmıyor ve gayet güzel düşünülmüş. İçi de yumuşacık ve sıcak tutuyor.

Kışlık Ev Terliği
Kışlık Ev Terliği

Instagram Meryemlecom hesabımdan takip edebilirsiniz 🙂 Bir sonraki yazımda görüşürüz, sizi seviyoruuum 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir