Bayram İndirimi Alışverişi

CAM00361  Herkese merhabalar 🙂

Keyifli, sağlıklı bir hafta diliyorum herkese… Haftanın ilk günü bitti neredeyse  ben de okuldan eve gelip post çekimlerini yaptım ve ertelemeden yazmaya karar verdim. Ekim ayında malum büyük bayram indirimi vardı. Fakat ben son güne kaldığım için aradıklarımı ne yazık ki bulamadım. Bildiğiniz gibi özellikle  kozmetikçiler  yağmalanıyor.  Ben de ihtiyacım olan ürünleri  bulabildiğim kadarıyla indirimden kapıverdim. Şimdi ürünlere geçelim 🙂

CAM00364 İlk olarak Maybelline Rocket Volum Express Maskara ile başlamak istiyorum. İndirimde daha sevecen olan ürünü daha kullanmadım. Fakat incelemesini yorumlarımı deneyimleyince paylaşacağım. Benim için önemli olan kirpiklerimi dolgunlaştırıp kıvırması elimdeki ürün bittikten sonra bakalım ne kadar başarılı göreceğiz.

CAM00366 Essence ürünlerini severek kullanan biri olarak bu renkli pudrasını (mattifying compact powderı) merak ettim. Özellikle bu tür pudraları bb krem, fondoten tercih etmediğim zamanlarda kurtarıcım oluyor. Cilt makyajıyla çok geç tanıştığım için ( ki büyük bir avantaj !) sadece bu pudrayı uygulayıp çıkabiliyorum. Deneyimleyince yazısı geleceklerden…

CAM00368 Essence silk touch blush’ın bu allığına vurularak aldım. Pembe hafif şeftali bir rengi var. Bu hafta sürekli elimin gittiği ürünlerden oldu kendisi. Oldukça da uygun fiyatlı…

CAM00369 İlk olarak solda gördüğümüz essence stay allday concealer’dan başlayalım. Bendeki rengi 20 açık tenliyseniz tercih edebilirsiniz.

Sağ taraftaki Benefitin Benetint ürününün muadili olarak bilinen The Balm’ın Stainiac hem dudaklara uygulanabiliyor hem de allık olarak kullanılabiliyor. Kalıcıkları nasıl bilemiyorum umarım iyidir.

CAM00377 Hayatımın ürününe gelelim. Maybelline BB kremi son dönemlerde sürekli elimin gittiği, makyajımın olmazsa olmazı… Spf 30 bulunduruyor içeriğinde, açık tenliyseniz light ten renginize uygun olabilir.

CAM00372

Gratisin makyaj süngeri… Gerçekten uygun fiyatlı kaliteli bir sünger arayışındaysanız tüm beklentileri karşılayabilecek bir ürün… Denemenizi tavsiye ederim.

CAM00378 CAM00381 CAM00383

Sonbaharın gelişiyle koyu renkli rujlar ön plana  başladı… Ben de bir geçiş rengi olarak nar çiçeği alt tonlu kırmızı bir ruj arayışındaydım ve tam olarak aradığımı buldum diyebilirim. Golden Rose’un Velvet Mattte serisinden 17 numara… Canlı parlak kırmızı rujları seviyorsanız severek kullanacağınız bir renk… Tavsiye ederim.

Okuduğunuz için teşekkür ederim 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir