Bee Beauty Sun Spf 30 Yüz Güneş Kremi İncelemesi

Merhaba, bloğuma hoş geldiniz 🙂

Son bir senedir yaz kış güneş kremi kullanmaya dikkat ediyorum. Özellikle lazer epilasyona başladığımdan beri neredeyse evden güneş kremi sürmeden çıkmıyorum. Güneş kremi kullanımında hem leke oluşumunu engellemiş oluyoruz hem de cildimizi güneşin zararlı ışınlarına karşı korumuş oluyoruz. Soz zamanlarda kullandığım güneş kremi ise Bee beauty sun spf 30 yüz ve dekolte için kullanılan kremi… Birçok markanın güneş kremini kullanan biri olarak yapısı ile anlaşsam da koruma açısından yetersiz gelmedi açıkçası…

İçindekiler

Bee Beauty Sun Spf 30 Yüz ve Dekolte için Güneş Kremi Yorumlarım

  • Güneş kremlerinden en önemli beklentim cildimde beyaz bir tabaka bırakmaması… Bee beauty güneş kremi bu beklentimi karşıladı.
  • Hemencecik emildi ve cildimde herhangi bir yağlanma, rahatsız edici bir tabaka bırakmadı.
  • Bee beauty markasının bu serisi matlaştırıcı özelliği var. Masmat olmasa da çok da canlı bir görünüm oluşturmuyor. Zaten illa cildim mat olsun diyenlerden değilim, sağlıklı canlı bir görünüm benim daha çok hoşuma gidiyor.
  • Ben dekolte ve boyun bölgeme de mutlaka güneş kremi sürüyorum.
  • Cildimde herhangi bir sivilce, kaşıntı vs meydana gelmedi.
  • Spf 30 içerdiğinden koruması yetersiz geldi ve sürekli tazeleme ihtiyacı hissettim. Özellikle terledikçe sanki cildimde  hiç krem kalmadığını duyumsadım.
  • Bronzlaşmayı sevmiyorsanız size uygun olmayan bir güneş kremi onu da belirteyim.  Benim gibi lazer epilasyon yaptırdığınız dönemdeyseniz ihtiyacınızı karşılamayacaktır. Hatta plaj için çok uygun bir güneş kremi diyemeyeceğim.

Bee beauty güneş kreminin ambalajı sarı (tam da güneşi hatırlatıyor :D) ve tüp formunda…

Yapısı inanılmaz akışkan ve istediğim ürünü almakta zorlanıyorum. Çoğu zaman az bir miktar alayım derken yüz, dekolte ve hatta kollarıma yetecek kadar ürün çıkabiliyor. Bu yüzden çok çabuk bitirdim diyebilirim. 😀

Bee Beauty Sun Spf 30 Yüz ve Dekolte için Güneş Kremi İçindekiler

Bee beauty 30 faktör güneş kreminin yoğun bir parfüm kokusu var ki hassassanız rahatsız edebilir. İçeriğinde de parfüm, alkol var. Detaylı incelemek isterseniz aşağıdaki fotoğrafıma bakabilirsiniz.

Bee Beauty Nerede Satılıyor?

Bee beauty,  Gratis’in kendi markası ve ben genel olarak başarılı buluyorum. Her ne kadar güneş kremini tekrar satın almayacaksam bazı ürünlerini tekrar tekrar alıyorum. Uygun fiyatlı bakım markalarından biri… Bee beauty sun spf 30 yüz güneş kremi fiyatı 18 TL civarında, Gratis‘ten almıştım.

Umarım fikir verebilmişimdir, daha fazla ürün incelemelerim için bloğumdaki Bakım kategorisine göz atabilirsiniz.

Bloğumu beğendiyseniz Instagram, Facebook ve Google Plus ile takip ederek yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz. Hoşçakalın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

4 yorum

  1. Eşim ve çocuklarım alerji oldu bee beauty 30 faktör kullandıktan sonra nereden anladık kullanmayanlara bir şey olmadı ayrıca eşim solak sol eliyle sürdü şimdi sol eli daha kötü. Kızardılar kaşınıyorlar, 2 gündür çekiyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir