Colgate Misvak Özlü Diş Macunu

Colgate Misvak Özlü Diş Macunu Yorumlar

Merhaba, bloğuma hoş geldiniiiz :))

Bugün size çok ama çok severek kullandığım bir üründen bahsedeceğim: Colgate Misvak Özlü Diş Macunu … Hatta bu macunun bir de anısı var. Normalde TV izlemediğim için reklamlara çok maruz kalmıyorum. Ancak ürünleri internetten keşfedebiliyorum ya da yakınlarım kullanıyorsa onları deniyorum. Şubat ayında sevdiceğimle kısa bir tatile çıkmıştık. Kişisel ihtiyaçlarımızı hazırlarken fazla ürün almayalım diye diş macunu sevdiceğim ben getireyim dedi. Kabul ettim ve macunu ilk denememde tadını ne sevdim ne sevmedim. Dişlerimi fırçaladıktan kısa bir süre sonra tekrar gidip fırçaladım. O arada biz abur cuburlar, pizzalar yedik tabiii heheh 😀 Neyse bu sefer gerçekten tadına bayıldımmm. Otelde ne kadar yemek yiyip içtiysek ben hemen dişlerimi fırçalamaya koşuyordum. 😀 Tabii Ankara’ya dönünce hemen aldım, o günden beri abartmıyorum çok çok düzenli kullanıyorum. Öyleki bir şeyler yediğimde ya da içtiğimde dişlerimi hemen anında fırçalama ihtiyacı duyuyorum. Yorumları okuyunca satış politikası denmiş ki büyük haklılık payı bulunmakla birlikte macun gerçekten çok güzel arkadaşlar! 😀 Dilerseniz hemen Colgate Misvak Özlü Diş Macunu İncelemesine geçelim.

Colgate Misvak Özlü Diş Macunu Kullananlar
Colgate Misvak Özlü Diş Macunu Kullananlar

İçindekiler

Colgate Misvak Özlü Diş Macunu Yorumlarım

  • Diş macunundan beklentim dişlerimi güzel bir şekilde temizlesin, ferahlık hissi versin, diş etlerime zarar vermesin yeter!
  • Bu diş macunu benim beklentilerimin çok çok üzerinde; etkilerini sıralıyorum hemen…
  • Düzenli kullandığım için beyazlık konusunda çok çok fark yarattı. Bazı günler içeceğimi bitirdikten sonra dişlerimi fırçalayıp evden çıkıyorum. İlla bir şey yemeyi beklemiyorum ve gözle görülür bir beyazlama gözlemledim. Eğer beyazlatıcı diş macunu arıyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.
  • Dişleri çok güzel bir şekilde temizliyor.
  • Ferahlık hissini çok seviyorum.
  • Tadını ben çok ama çok beğeniyorum. Küçükken diş macunu tadını sevdiğimden yiyordum ancak bu alışkanlığımı uzun süre önce bıraktım 😀 Ama bu macunu bazen yemek istiyorum 😀 Sevdiceğim tatilimizde her diş fırçalamamda dalga geçiyordu hatta yemiyordun demi diye heheh 😀
  • İnanılmaz güzel ve ferah bir kokusu var.
  • Çürüklere karşı koruma vaadi var. Bu konuda ne kadar etkili kontrole gidince göreceğim. 😀
Colgate Misvak Özlü Diş Macunu Yorumlar
Colgate Misvak Özlü Diş Macunu Yorumlar

Colgate Misvak Özlü Diş Macunu İçindekiler

İçerik kısmını merak eden okuyucularım aşağıdaki görseli inceleyebilir.

Colgate Misvak Özlü Diş Macunu İçindekiler
Colgate Misvak Özlü Diş Macunu İçindekiler

Colgate Misvak Özlü Diş Macunu Nerede Satılıyor?

Colgate diş macunlarını birçok kozmetik mağazalarında ve marketlerde bulabilirsiniz. Çok uygun fiyatlı ve inanılmaz güzel bir diş macunu… Sanırım başka diş macunu arayışına girmeyeceğim. Denemediyseniz şans vermenizi öneririm.

En İyi Diş Macunu Hangisi
En İyi Diş Macunu Hangisi

Umarım fikir verebilmişimdir, daha fazla ürün incelemelerim için bloğumdaki Bakım kategorisine göz atabilirsiniz.

Bloğumu beğendiyseniz Instagram, Facebook ile takip ederek yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz. Hoşçakalın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir