Creightons Frizz No More Saç Şekillendirici Krem Yorumlarım

Selam herkesee 🙂

Kıvırcık saçları olanlar, hızlı hazırlanması gereken ama güzel, bakımlı saçlarım da olsun diyenlerin kurtarıcı ürünü haline gelen şekillendirici kremler… Gratiste gezinirken şipşirin ambalajı ile kendine çeken İngiltere markası olan creightons’un bu kremini deneyimlemek istedim.
P_20160323_113821
Yaklaşık iki aydır kullanıyorum ve dibini görürken daha fazla bekletmeden yorumlarımı yazmaya karar verdim. Öncelikle saçlarım ince telli, kıvırcık ve sürekli nem isteyen bir yapıya sahip. Bu yüzden saç şekillendirici kremlerden beklentim:

√ Yapış yapış olmaması,
√ Saçlarımı gün boyunca kalıp bir şekle sokmayıp, yumuşaklığını korumasını,
√ Kokusunun çok çok ağır olmaması,
√ Kıvırcık saçlarımı daha belirgin hale getirmesi,
√ Şekillendirirken saçlarımın yapısında bozulmalara yol açmaması…
P_20160323_113856
Vaat ettiklerine gelecek olursam;

√ Uçuşma ve kabarmayı azaltır, bukleleri belirginleştirir ve uzun süre tutuculuk sağlar.
√ Boyalı saçlar dahil tüm saç tipleri için uygundur.
√ Saçları neme karşı korur.
√ Meadowfoam ve argan yağı içeren bakım formülü ile saçlara parlaklık kazandırır.
Kullanımı: Avucunuza az miktar alın, nemli saça uygulayın. İstediğiniz gibi şekillendirin.
P_20160323_113908
Bu üründen beklentilerim oldukça fazlaydı özellikle taft saç köpüğünü kullandıktan sonra aradığım ürün olabilir demiştim. Yanılmışım. Taft köpük yorumum için Tık Tık ! Öncelikle saçlarımın doğal haliyle kullanmaya bayılan biri olarak tüm gün dışarıdaysam kabarmayacak ama yumaşak tutacak bir ürün istiyorum. No more frizz’de ise bunu yakalayamadım.
P_20160323_114122
Saçlarım tel tel oldu. Tuhaf bir yapıya büründü ve akşam eve geldiğimde saçlarımdaki üründen kurtulma gereksinimi hiseettim sürekli. Zor bitirdiğim, tekrar almayacağım bir ürün oldu kendisi. Ambalajı kandırdı sizde benim gibiyseniz lütfen aşağıda yorum yazma kısmına görüşlerinizi yazın, yalnız hissetmeyeyim kendimi 😀
P_20160323_113941
İçerik yönünden de pek başarılı değil, son dönemlerde içeriklere taktım. Artık alışverişlerimi ona göre yapıyorum fakat elimdekileri de bitirmek istiyorum. Saçlarıma uyguladığımda en fazla 12 saat yıkamadan durabiliyorum. Kokusu çok çok ağır değil, bilâkis mis gibi kokuyor.
P_20160323_114022

P_20160323_114050
Kapağı aşağı doğru ve ürünü alırken kontrol edebiliyorsunuz. Beyaz renkte ve çok koyu kıvamda da değil akışkan da değil. Fiyatı 10-15 tl arasında, gratislerde bulabilirsiniz.
P_20160322_150123_BF

P_20160322_150223_BF
Saçlarımda uygulanmış şekli de görseldeki gibi 🙂 Umarım fikir verebilmişimdir, kendinize çok iyi bakııın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

6 yorum

  1. Merhaba!Tam da bu ürünü almak isterken yazınızı okudum.Saçım benim de aynı şekilde çok kabarıyor ve sizin de istediğiniz aynı özelliklere sahip bi bukle belirginleştiği istiyorum.Öneriniz var mı acaba?

    1. Merhaba 🙂 Öncelikle birçok markanın bukle belirginleştiricisini kullandım ama çoğu saçlarımı kalıp gibi yaptığı için önerebileceğim bir ürün yok maalesef… Ama kendim ısısız buklelerimi belirginleştirmek için saçlarımı iyice nemlendirip akşam yatmadan örüyorum ve buklelerim daha düzgün ve saçlarım yumuşak oluyor 🙂

  2. Merhaba:) benim saclarim hafif dalgali.. Ben saclarimi duzlestiriyorum yinede cok kabarma sorunu var ve tüleriyor. Bu attiginiz resimdeki bukle olusturan krem. Ben kremi surdukten sonra aksine duzlesmesini istiyorum. Baktim bu markanin fon öncesi kremi var. Onu alicam. Sizde o dediğim urunu inceleyip bana soyler misinuz yani internetten inceleyip. Tesekkurler..☺

    1. Merhaba, araştırmama rağmen deneyimleyen arkadaşlar yok denecek kadar az maalesef ben de denemediğimden ürünün vaatlerine ulaşabildim sadece… Saçları pürüzsüzleştirip parlatan bir krem olarak geçiyor. Eğer fön öncesi uygulayacaksanız size tavsiyem schwarzkopf got2b guardian ısıya karşı koruyu saç spreyini önerebilirim. Saçlarım elektriklenmeden kolayca şekil almasını sağlıyor. Umarım yardımcı olabilmişimdir, çok sevgiler 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir