Dove Hair Therapy Saç Bakım Kürü Yorumlarım

Merhaba, bloğuma hoş geldiniz 🙂

Bugünkü konuğum uzun süredir kullandığım aslında çok etkili olacağını düşünmediğim dove hair therapy saç bakım küründen bahsedeceğim. Dove,  hair therapy serisi olarak şampuan, saç kremi ve bakım kürü olarak çıkarmıştı. Ben aldığım dönemde şampuan değiştirmeye cesaret edemediğim için sadece bakım kürünü almıştım. Bu kadar etkili olacağını bilseydim hepsini alırdım diyorum şu an: D

dove-hair-therapy-sac-bakim-yorumlarim

Saçlarım ince telli, çabuk kırılan ve son dönemlerde çok işlem gördüğü için ne yaparsam yapayım şekle girmekte zorlanıyor. Okullar açılmaya yakın tekrar boyatmayı düşünen ben, bu düşünceden hızla uzaklaştım ve saçlarıma nasıl bakım yaparak iyi duruma getirebilirim bunu araştırmaya başladım, etkili yöntemleriniz varsa lütfen benimle paylaşmayı unutmayın 🙂

dove-hair-therapy-sac-bakim-kuru-yorumlarim-4

Dove hair therapy saç bakım kürünün vaat ettiklerine bir göz atalım.

  • Her saç tipine uygun özel formüllerle geliştirilmiş seridir.
  • Kırık uçlara karşı etkili saç bakım kürü içindeki yeniden yapılandırıcı kompleks ile kırık saç uçlarını birbirine yapıştırarak onarır.
  • Sadece üç kullanımda %80’e kadar onarılmış kırık uçlar için tüm seriyi birlikte kullanın.
  • Kullanımı: Temiz nemi alınmış saça uygulayın. Tüm ürünü elinizde yaydıktan sonra saç ortalarından uçlarına doğru uygulayın. Saç diplerinize uygulamaktan kaçının. Durulamayın. Her gün kullanılabilir.

dove-hair-therapy-sac-bakim-kuru-yorumlarim-6

Dove hair therapy saç bakım kürü yorumlarım ise vaat ettiklerini gerçekleştiren saçları gerçekten iyileştirici etkisi olduğuna inandığım bir ürün. Farklı saç serumları araya girse de istediğim performansı onlarda alamayınca dove hair therapyh saç bakım kürüne yöneldim tekrar. Saçlarım yumuşacık ve parlak gözüküyor. Kullandığımda kolaylıkla şekle sokabiliyorum bence en güzel etkilerinden biri. Tekrar alınacak hatta bu sefer şampuan ve saç kremi ile denemeyi düşünüyorum. Şu an elimde vatika markasının nemlendirici bakım serumu var onu kullandıktan sonra tekrar alabilirim.

dove-hair-therapy-sac-bakim-kuru-yorumlarim-3

Ambalajının pompalı yapıda olması ürün alımını kolaylaştırırken daha rahat kontrol etmenizi sağlıyor.

dove-hair-therapy-sac-bakim-kuru-yorumlarim-7

      Gratislerde bulabilirsiniz, oldukça uygun fiyatlı ve işlevlerini yerine getiren bir saç bakım kürü. Rengi beyaz ve yoğun fakat bu özellik gözünüzü korkutmasın. Saçınızı ağırlaştırmadan, elektriklenmeyi önleyerek onarıyor. Ayrıca saçlarınızdaki o mat görüntüyü yok ederek ipeksi bir görünüm kazanmasını sağlıyor.

dove-hair-therapy-sac-bakim-kuru-yorumlarim-5

Kokusuna ise bayılıyorum, temiz temiz bir kokusu var. Belirttiğim gibi yoğunluğu korkutmasın birçok markaya taş çıkartır diyorum ve saç bakımında elinizde olması gereken bir bakım kürü bence 🙂 Kuru ve yıpranmış saçlarınız varsa kullanmanızı tavsiye ederim.

Sizler hangi saç bakım ürünlerini kullanıyorsunuz? Benimle paylaşırsanız ve bloğumu sosyal medyadan takip ederseniz çok sevinirim. Yorumlarınızı bekliyorum, kendinize iyi bakın, hoşçakalıııınn 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

2 yorum

  1. Dove’un bu serisinin saç serumlarını kullanmıştım ben sanırım, içerisinde 9 tane minik serum vardı. Belki o sıra düzenli kullanmadığım için bir etkisini görmemiştim, sonra da hiç bulamadım. Benim saçlarım da röfleli ve buna bakabilirim. Teşekkürler 🙂

    1. Tek başına kullanmanızı tavsiye ederim çok sık serum ya da bakım yağı karıştırınca pek etkili olmuyor maalesef ayrıca işlem görmüş saçlarda onarıcı etkisi olduğunu düşünüyorum. :)Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim :))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir