Gratis Alışverişi

CAM00414
Herkese merhabalar 🙂
Uzun zamandır gratis’e uğrayamamın verdiği etkiyle bir ürün alana ikinci ürün %70 indirimini okuyunca hazır hava da güzelken bir uğrayayım dedim. Umarım size de fikir verebilirim.

Şimdi ürünlere geçelim.:)
CAM00418
Birçoğumuzun aşinar olduğu ve gerçekten mükemmel bir ürün olan Elseve mücize bakım yağı benim adeta göz bebeğim. İkinci şişesini aldığım bundan önce kullandığım sarı kapaklı olan besleyicisini kullandım ve sonuçlarını etkin bir şekilde gördüm. Öncelikle ince telli, hassas, çabuk kırılan saçlara sahibim ve elektriklenmesine değil beslemesine ihtiyacım olan serumları tercih etmeye çalışıyorum ve aradığıma inanıyorum. Hala bir şans vermediyseniz kesinlikle tavsiye edeceğim bir üründür.
CAM00420
Essence’in bu yeni dudak kalemlerini çok merak ederek aldım ve rengine bayıldım. Gül kurusu tonlarında bir kalem umarım yapısı da güzeldir. 15 honey berry bendeki olan . Bu ay lip gloss’lara takmış olabilirim. Ama essence ‘İn bu lip gloss’unu denemek istedim. Rengi çok doğal ve mat geldi içerisinde sim göremedim sonbahara yakışacağını düşündüm. XXXL nude diye geçiyor bende lip gloss…
CAM00427
Uzun zamandır pantene ürünleri kullanmıyorum. (Yaklaşık 6 senedir sanırım o kadar yani!) Çünkü saçlarım bir kez çığırından çıkarsa toparlanması çok zor oluyor ve ben de belirli ürünleri kullanabiliyorum. Fakat bu maskeyi denemek istedim. Besleyici yağlardan oluşması tercih sebeplerimden.
CAM00416
Benim için olmazsa olmaz yağların başında gelen Çam ya da çay ağacı yağıdır. Özellikle yaz dönemlerinde sinekler, böceklere karşı alerjiniz varsa tam sizlik kokusuna hiçbir böcek gelemiyor, ısırıldınızsa kaşıntıyı yok ediyor. Çam terebentin yağı da saçlar ve cilt bakımında oldukça etkili olduğunu duydum ve denemek istedim.
CAM00428
Makyaj temizleme mendiline ihtiyacım vardı. Fresh’n soft’un aloe vera’lı bu temizleme mendilini tercih ettim. Üzerinde kırışıklık giderici diyor fakat nasıl etki edeceğine dair şüphelerim var. Makyaj temizlememendilinden bahsediyoruz sonuçta. Bakalım etkileri nasıl olacak.

CAM00423
Uzun zamandır golden rose ojelerinden vazgeçemeyen biri olarak aynı ojeleri bitirip tekrar alıyorum. Sürümü kolay geliyor. Yapılarını kalıcıkları da gayet güzel. Kırmızı olanın numarası 59 siyah olan ise 71 bu ojelere bir şans verin derim.
2015 Ekim ayı kozmetik alışverişim bu kadardır benim umarım yardımcı olurum, okuduğunuz için teşekkürler….

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir