Essence Shine Shine Shine Lip Gloss 13 Red Carpet Starlet İncelemesi

Merhaba bloğuma hoş geldiniz 🙂

Günlük hayatta ne kadar mat ruj kullansam da lip glosslarla aşk yaşadığım bir gerçek 🙂 Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında bol bol kullanıp bitiriyorum. Geçen sene en çok sevdiğim lip gloss Hm’den almıştım ve performansı çok şaşırtmıştı. Merak ederseniz H&M Alexandra Lip Gloss yazıma göz atabilirsiniz.

Essence’in birkaç lip glossunu kullanan ve memnun kalan biri olarak Essence shine shine shine serisini merak edip almıştım. Renginden dolayı çok kullanma fırsatım olmasa da bir gün  evde kozmetik temizliği yaparken süreyim nasılmış dedim. İyi ki evde deneyimlemişim dedim sonunda 😀

İçindekiler

Essence Shine Shine Shine Lip Gloss 13 Red Carpet Starlet Yorumlarım

  • Adı parlaklık konusunda bayağı iddialı fakat opaklık, kalıcılık konularında sınıfta kaldı.
  • Glosslardaki en büyük korkularımızdan biri yapış yapış olması ve sürekli saçlarımızın dudaklarımıza yapışmasıdır. Bazı makyaj artistleri bu durumun makyajın bozulmasına neden olabileceğini vurguluyor. Maalesef sürdüğümde yapışkanlık hissini duyumsadım.
  • Rengi görüleceği üzere cesaret isteyen mavi alt tonlu bir kırmızı… Sürerken oldukça dikkat etmek gerekiyor.
  • Ne kadar sürersem süreyim opaklaşıp rengini belli etmiyor. Dalga dalga durduğundan hoş bir görüntü oluşturmuyor. Kalemle kullansanız bile dudak kenarlarından akıyor.
  • Ambalajındaki rengin aynısını gördüğümü söylemeliyim.
  • Aslında hayalimdeki kullanma şekli, yaz aylarında beyaz bir elbise ile bronz bir tenle kullanmaktı. Lakin iyi ki deneme fırsatım olmamış çünkü o ilk sürdüğümdeki renk bir saat sonra dudak içlerinden rengi çekiliyor.
  • Essence lip glosslarını ne kadar başarılı bulduysam bu seri tam bir hayal kırıklığı oldu benim için…

Essence shine shine shine lip glossunun aparatı süngerli ve oval bir şekle sahip… Süngeri aslında alıştığımız diğer aparatlara benzemiyor bu da sürerken zorlanmaya neden oluyor. Özellikle benim gibi dudakları ince olan kişilerin uygularken çok dikkat etmesi gerekiyor.

Essence Shine Shine Shine Lip Gloss 13 Red Carpet Starlet nerede satılıyor?

Essence’in diğer serilerinin ya da H&M lip glosslarına bakmanızı öneririm. Essence Shine Shine Shine Lip Gloss 13 Red Carpet Starlet fiyatı 10 TL civarında… Rossmann ve Eveshop’ta Essence ürünlerini bulabilirsiniz.

Siz lip gloss sever misiniz, favorileriniz neler? Benimle yorum olarak paylaşın lütfen! Bloğumdaki yeni yazılarımdan haberdar olmak isterseniz abone olabilir; instagram, facebook ve Google Plus ile takip edebilirsiniz. Hoşçakalııın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir