The Body Shop Fuji Green Tea Body Butter / Yeşil Çay Vücut Yağı İncelemesi

Merhaba bloğuma hoş geldiniz 🙂

Vücuduna bakım yapmayı sevenlerin denemesi gereken bir vücut yağı incelemesi ile sizlerleyim. Özellikle kuru ciltler bilir ki kış mevsimlerinde cildin gerilmesi insanın modunu düşürebiliyor. Bu dönemlerde ben daha yoğun ürünler tercih ediyorum onlardan biri bugün bahsedeceğim The body shop fuji green tea body butter… Adından da anlaşılacağı üzere yeşil çay içeren vücut yağı ve faydalarına baktığımızda aslında cildimizi ne kadar beslediğini görmek mümkün… Mary, yeşil çayın yararları neler derseniz kısaca özetlemek istiyorum.

İçindekiler

Yeşil Çayın Yararları

  • Yeşil çayın antioksidan özelliği ile cildin yaşlanmasını gecikmesine yardımcı olur.
  • Güneşten kaynaklı cilt sorunlara, lekelere karşı iyi geldiği söyleniyor.
  • E vitamini içeriyor. Anlayacağınız vücutta kullanım için en ideal içeriklerden biri yeşil çay….

The body shop bakım ürünlerine son dönemlerde takmış durumdayım. Özellikle içerik yönünden diğer markalara oranla daha güvenilir buluyorum.The body shop fuji green tea serisinden vücut peelingini de çok merak ediyorum bu arada 🙂 The body shop yeşil çay vücut yağının Kullanım şekli: Duştan çıktıktan sonra ya da epilasyondan 10 dakika sonra vücuduma sürüyorum.

The Body Shop Fuji Green Tea Body Butter Yorumlarım

  • Çok katı bir yapısı yok. Losyon kıvamında diyebilirim.
  • Yapısından dolayı hemen emiliyor.
  • Sürdüğümde yapış yapış bir his bırakmıyor.
  • Kuru bacaklarım özellikle epilasyondan sonra daha da hassaslaşıyor. Bu yüzden hemen vücut kremi ya da losyonu kullanıyorum. Cildimi yatıştırdı ve oluşan kızarıklıkların daha çabuk gitmesini sağladı.
  • Bacaklarımın daha pürüzsüz görünmesine yardımcı olduğunu da belirtmeliyim.
  • 24 saat vücudu nemlendirme vaadi var ki bence bunu başarıyla yerine getiriyor.

Kavonoz şeklinde bir ambalaja sahip ve ürünü kolaylıkla alıp vücuduma uygulayabiliyorum. Beyaz bir renge sahip, açıldıktan sonra 12 ay kullanım süresi var. Kokusu inanılmaz fresh ve rahatlatıcı… Vücudumda duyumsuyorum fakat rahatsız olmuyorum açıkçası… Hatta kokusunu sevdiceğim de çok beğendi :))

The Body Shop Fuji Green Tea Body Butter Nerede Satılıyor?

Ürünün kurumaması için kapağını sıkıca kapatmak gerekiyor. Aksi halde açık yeşil bir renge dönüşüp kuruyor. Benim oldukça sevdiğim ve memnun kaldığım bir body butter… Eğer cildiniz kuruysa The body shop body butterlarını seveceğinizi düşünüyorum. Çeşit çeşit seçenekleri var ve kokuları efsaneee <3 The body shop fuji green tea body butter fiyatı 200 ml 65 TL civarında… Ben indirimlerde daha uygun fiyata alıyorum o yüzden indirimi beklemenizi öneririm. The body shop şubelerinden ya da online sitesinden ürünlerine ulaşabilirsiniz.

Siz The body shop body butterlarını kullandınız mı? Favori body butterlarınız neler? Benimle yorum olarak paylaşın lütfen! Bloğumdaki yazılardan haberdar olmak için instagram, facebook ve Google plus ile takip edebilirsiniz. Hoşçakalıııın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir