Farmasi Glamorous Parfüm

Farmasi Glamorous Parfüm Yorumlar

Merhaba, bloğuma hoş geldiniiiz 🙂

Bugün sizlere çok severek kullandığım ve ambalajına vurulduğum bir üründen bahsedeceğim: Farmasi Glamorous Parfüm … Parfüm delisi olduğumu bloğumu takip edenler bilir ve özellikle uygun fiyatlı çiçekli, fresh kokuları bulmaya çalışıyorum. Farmasi parfümleri de uygun fiyatlı ve çok güzel kokular barındıran bir marka bence… Tek eksi yanı kalıcılık konusunda çok çok az olması; bu yüzden sıklıkla tazelemek gerekiyor. Ben Farmasi’den parfüm alacağım zaman set şeklinde almayı tercih ediyorum. Parfüm, roll on ve vücut losyonu şeklinde setler hem daha mâkul bir fiyata geliyor hem de ihtiyaçlarımı toplu olarak almış oluyorum. 🙂 Ancak Farmasi roll on’ları da yeteri kadar kalıcı değil onu da belirteyim. Hatta son incelediğim roll on’u Farmasi Sensational Deo Roll On yazımda okuyabilirsiniz. İsterseniz hemen Farmasi Glamorous Parfüm İncelemesine başlayalım. 🙂

Farmasi Glamorous Parfüm Kullananlar
Farmasi Glamorous Parfüm Kullananlar
Farmasi Glamorous Parfüm Notaları
Farmasi Glamorous Parfüm Notaları

İçindekiler

Farmasi Glamorous Parfüm Notaları

Farmasi Glamorous Parfüm notaları şu şekilde:

“Derin Kırmızı Bir Rüya

Çiçeksi & Meyveli

Bergamot, Portakal Çiçeği ve Elmanın, Müge çiçeği ve Gül ile buluştuğu derin kırmızının tutkusu Glamorous, dip notalarında Misk, Vanilya ve Sandal Ağacı ile harmonize edildi. Göz kamaştıran büyülü kırmızı tasarımı ile, her alanda fark yaratmak isteyen tutkulu kadınların kokusu.”

Farmasi Glamorous Parfüm Yorumlar
Farmasi Glamorous Parfüm Yorumlar

Farmasi Glamorous Parfüm Yorumlarım

  • Parfümlerde sandal ağacı, misk ve vanilya içeren kokuları sevenlerin çok beğeneceğini düşünüyorum.
  • Bana kalırsa tam bir sonbahar ve kış kokusu… Yaz için bir tık ağır geleceğini düşünüyorum ancak daha farklı bir koku tercih etmek istediğimde de kullanıyorum.
  • Çiçeksi ve meyve kokularını sevenlerin mutlaka denemesi gerek bence…
  • Benim tenimde çok kalıcı değil maalesef… 3-4 saat ancak kokusunu hissediyorum sonrasında tazelemek gerekiyor. Bence en büyük eksi yanı bu; ki Farmasi parfümlerinin genel eksi yanı olduğunu söyleyebilirim.
  • Normalde misk ve sandal ağacı içeren kokularda midem bulanır ancak aldığım ilk günden beri severek kullanıyorum. Hatta aldığım ürünlerin fotoğraflarını çekmek için bekletirim ancak bu parfümde direkt kullanmaya başladım.
  • Arkadaşlarım sarıldığında parfümün çok güzel diye tepki veriyorlar. 😀
Farmasi Glamorous Parfüm Kullanıcı Yorumları
Farmasi Glamorous Parfüm Kullanıcı Yorumları

Farmasi Glamorous Parfüm Nasıl Kokuyor?

  • Çiçeksi ve hafif tatlı meyveli kokularının karışımı olarak tarif edilebilir.
  • Ambalajı inanılmaz derecede şık ve güzel bence…
  • Parfümün hissettirdikleri: Güzel bir temizlik yapıp kahve keyfi yaparsınız ya; ev mis gibidir ferah ferah kokar, tüm işleriniz yolundadır moraliniz yüksektir. İşte bu koku bana bunları çağrıştıyor.  🙂
Farmasi Glamorous Parfüm Nasıl Kokuyor?
Farmasi Glamorous Parfüm Nasıl Kokuyor?

Farmasi Glamorous Parfüm Nerede Satılıyor?

Ben Farmasi ürünlerini Trendyol’dan alıyorum. Sorunsuz bir şekilde elime ulaştı her aldığım ürün o yüzden canı gönülden tavsiye ederim. Temsilciniz yoksa Trendyol, Hepsiburada ve N11 gibi sitelerden temin edebilirsiniz. Farmasi Glamorous parfüm setini 60-70 TL arasında bir fiyata aldım. Diğer ürünlerin yorumunu da kısa sürede bloğumda paylaşacağım güzeller, takipte kalın :))

Farmasi Parfüm Yorumları Blog
Farmasi Parfüm Yorumları Blog

Favori parfümlerimi ve parfüm incelemelerimi okumak için bloğumdaki Parfüm kategorisine ışınlanabilirsiniz. 🙂

Bloğumu beğendiyseniz yeni yazılarımdan haberdar olmak için Instagram, Facebook ve Google Plus hesaplarımı takip edebilirsiniz. Hoşçaaakaalııın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

3 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir