Gillette Satin Care Tıraş Jeli

Gillette Satin Care Tıraş Jeli Yorumlar

Merhaba dostlarım,

Bugün sizlere oldukça bereketli ve güzel bir üründen bahsedeceğim: Gillette Satin Care Tıraş Jeli … İstenmeyen tüylerden kurtulmanın en kolay yolu bence tıraş yöntemi… Özellikle hızlı hazırlanılması gereken zamanlarda etek, elbise, kol altı tüylerinden kurtulmak için jilet bence hayat kurtarıyor. Jilet tüylenmeyi artırır mı hızlandırır mı derseniz yanlış kullanımda yan etkileri olabilir. Ancak doğru kullanımda çok kurtarıcı ve yararlı… Ben nasıl kullanıyorum ondan bahsedeyim. Yaklaşık iki senedir lazer epilasyona gittiğim için kısaltma yöntemi olarak jilet kullanıyorum ve oldukça geç çıkıyor. Kısaltma işlemi yaparken ilk başta tıraş jeli kullanmadım. Cildimde yaralar oluşmuştu ve inanılmaz kurudu. Bu yüzden hemen tıraş jeli aldım ve gerçekten çok çok memnun kaldım. Bu arada lazere gitmeden jilet de kullanabilirsiniz ancak mutlaka tıraş jeli kullanmanızı öneririm. Cildinize zarar vermeden, kurutmadan tüyleri alabiliyorsunuz. Dilerseniz Gillette Satin Care Tıraş Jeli İncelemesine geçelim.

Gillette Satin Care Tıraş Jeli Kullananlar
Gillette Satin Care Tıraş Jeli Kullananlar
Gillette Satin Care Tıraş Jeli Nasıl Kullanılır?
Gillette Satin Care Tıraş Jeli Nasıl Kullanılır?

İçindekiler

Gillette Satin Care Tıraş Jeli Nasıl Kullanılır? | Ne İşe Yarar?

Islak cilde çok az miktar sürün ve elinizde cildinizde dağıtın. Az miktarda ürün yeterli geliyor. Ben başlangıçta çok almıştım ki zaten köpürdüğü için çok çok kabardı ve belli bir miktarını almak zorunda kalmıştım. O yüzden az miktarda uygulamanızı öneririm. Sonrasında jilet ya da epilasyon aletleri ile tüylerinizden kurtulabilirsiniz. Yalnız dikkat etmeniz gereken konu kablolu ve suda kullanılmayan aletler kullanacaksanız çok önermem. Ki elektrik su akımından her zaman korkarım o yüzden risk altına girmemek mantıklı!

Tıraş jeli neden kullanılmalı? Kuru ve hassas cilde sahip olanlar bilirler ki epilasyon sonrasında cilt kurur, kaşınır hatta ufak yaralanmalar olabilir. Bunu minimuma indirmek ve cildi pürüzsüz hale getirmek için jel kullanılır.

Gillette Satin Care Tıraş Jeli Yorumlar
Gillette Satin Care Tıraş Jeli Yorumlar

Gillette Satin Care Tıraş Jeli Yorumlarım

  • Cildim kuru ve hassas olduğu için her epilatör ve cilt ürününü kullanamıyorum. O yüzden ilk kullanımda vücudumun belli bir bölgesinde alerji testi yaptım. Sorun olmadığı için kullanıma devam ettim.
  • Bacak, kol, göbek üstünde kullandım. Kol altında kullanmaya cesaret edemedim çünkü inanılmaz alerjik bir kol altım olduğu ve cilt hastalığı geçirdiğim için orayı farklı şekilde tıraşlıyorum.
  • Cildimi kurutmadan jiletleme işlemi yapabiliyorum. Duş öncesinde ya da sırasında kullanımı da kolay oluyor.
  • Acele işim olduğu zaman bölgesel olarak o bölgeyi ıslatıp az miktarda uyguluyorum ve tüylerimi alıyorum. Sonrasında o bölgeyi siliyorum.
  • Cildim pürüzsüz oluyor.
  • İşlemden sonra yara, kaşıntı, sivilce vs olmadı.
  • İçerisinde de shea yağı bulunuyor ve gerçekten cildi kurutmuyor. Cildim işlemden sonra daha parlak oluyor. Önceden yaşadığım kuruluk ve kaşıntıyı yaşamıyorum.
  • Bölgesel olarak işlem yaptığım için çok nadir kullansam da elimin altında bulunan değerli ürünlerden… Ki inanılmaz bereketli ve uygun fiyatlı…
  • Jilet markasında da Gillette Satin markasına güvendiğim için tıraş jelini tercih etmiştim gerçekten de yanıltmadı. Hatta favori jiletimi sorarsanız Gillette Simply Venus 3 Kullan At Kadın Tıraş Bıçağı 4’lü yazıma ışınlanabilirsiniz.

Sprey formunda olduğu için kullanımı kolay ve sorun yaşamadım. Pandemi döneminde çok kullansam da artık evde IPL ışını ile epilasyon yapan cihazlardan aldım. Onu deniyorum artık çok kullanmasam da ara ara cihazı kullanmadan kısaltma işlemi yapmak için kullanıyorum. Uzun süre gidecek gibi duruyor. 200 ml ve eğer sizde de çok az tüylenme varsa daha küçük boyutunu alabilirsiniz.

Gillette Satin Care Tıraş Jeli İçindekiler

İçeriğini aşağıdaki fotoğraftan inceleyebilirsiniz.

Gillette Satin Care Tıraş Jeli İçindekiler
Gillette Satin Care Tıraş Jeli İçindekiler
Tıraş Jeli Tavsiye
Tıraş Jeli Tavsiye

Bir sonraki yazımda görüşürüüüüz, sizi seviyoruuum 🙂 Instagram Meryemlecom hesabımdan takip edebilirsiniz 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir