Golden Rose Metals Matte Metallic Lip Crayon / Metal Mürdüm Ruj İncelemesi

Merhaba, bloğuma hoş geldiniz 🙂

Bugün sizlere çok sevdiğim bir rujdan bahsedeceğim. Beyaz tenlilere özellikle ela, yeşil gözlülerde mürdüm tonlarındaki koyu renk rujları çok yakıştırıyorum. Sade bir göz makyajı ile oldukça seksi duruyor bence 🙂 Ben golden rose metals matte metallic lip crayon 09 numaralı rujunu kızıl göz makyajlarıyla da kullanıyorum, hoşuma da gidiyor açıkçası… 🙂

İçindekiler

Golden Rose Metals Matte Metallic Lip Crayon 09 / Metal Mürdüm Ruj Yorumlarım

  • Golden Rose metal kalem rujlarının yapısı yumuşacık ve sürümü oldukça kolay…
  • İçerisinde E vitamini ve Shea yağı bulundurduğundan dudakları kurutmamayı vaat ediyor. Ruj dudaklarımda olduğu süre boyunca da kuruluk vs hissetmiyorum.
  • Metalik sedefli bir ruj ve sürüldüğünde odak nokta ruj olabiliyor. Böyle çok fazla parıl parıl metallerden değil o yüzden aşırılıktan hoşlanmıyorsanız bile sevebilirsiniz.
  • Beyaz tenlilere, esmerlere çok yakıştırdığım mürdüm ruj denilebilir.
  • Pigmenti oldukça yüksek ilk sürüşte rengini belli ediyor. Bu arada Duygu Özaslan’ın bir videosunda bu ruj serisine yapısı çok kuru vs demişti, asla öyle bir yapısı söz konusu değil. En azından benim kullandığım renkte öyle bir sorun yaşamadım. Hatta bundan önce The Pink Ellys Matte Lip Crayon Fig İncelemesi yazımda bahsettiğim sert yapı bunda yok… Öyle ki Golden Rose mat ruj serilerinde bile ben sürerken yapılarının çok sert olduğunu düşünmüyorum.
  • Kalıcılığı orta derecede… Bir şey yediğimde ya da içtiğimde ruj tamamen dudaklarımdan kaybolmuyor fakat belli bir süre sonra uçuyor. Bu yüzden tazelemek gerekiyor.
  • Kalemtraşla açılıyor ve kırılma sorunu vs. yaşamıyorum.

Hafif ve hoş bir kokusu var. Dudaklarıma uyguladıktan sonra hissetmiyorum kokusunu…

Golden Rose Metals Matte Metallic Lip Crayon / Metal Mürdüm Ruj Swatchı

Golden Rose Metals Matte Metallic Lip Crayon / Metal Mürdüm Ruj Dudaktaki Duruşu

 Metal Mürdüm Ruj Makyajım

Golden Rose Metals Matte Metallic Lip Crayon İçindekiler / Nerede Satılıyor?

Golden Rose metalik rujlarının üzerinde içindekiler kısmının yazılması bence güzel düşünülmüş. İncelemek isterseniz alttaki fotoğrafa bakabilirsiniz.

Golden Rose mat serisini incelediğim yazımı merak ederseniz Golden Rose Matte Velvet Serisi Rujlarım linkinden bakabilirsiniz. Ben genellikle Golden rose ürünlerini çok severek kullanıyorum ve fiyat performans açısından başarılı buluyorum. Golden Rose Metals Matte Metallic Lip Crayon / Metal Mürdüm Ruj fiyatı 17,5 TL fakat indirimlerde çok daha uygun fiyata alabilirsiniz. Golden Rose ürünlerine şubelerinden, Gratis, Rossmann gibi birçok kozmetik mağazada bulabileceğiniz gibi online’dan da satın alabilirsiniz.

Daha fazla ruj incelemelerimi merak ederseniz bloğumdaki Makyaj kategorisine bakabilirsiniz.

Bloğumu beğendiyseniz Instagram, Facebook ve Google plus hesaplarımı takip ederek yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir