Rossmann Alışverişi

CAM00433
Herkese güneşli bir pazar gününden selamlar 🙂
Cumartesi gününü evde full ders çalışarak geçirince son dakikada indirimi duyup kendimi evden atmak istedim. Biraz gezip alışveriş yapıyım motivasyonumu sağlayım diye düşündündüm ve iyiki gitmişim diyorum. Soğuklar gelmeden havanın tadını çıkarmalı! 🙂
Şimdi geçelim ürünlere umarım sizin için faydalı olur.

CAM00437
Gratiste bulamadığım adını çokça duyduğum essence ‘in bu mat ruju beni benden aldı. Özellikle nude tonlarda hafif pembemsi rujları seviyorsanız tam sizlik üstelik 14 tl gibi bir fiyatı var. Numarası 05.
CAM00440
Pastel’in lip gloss’larını çok merak ediyordum. Lip gloss’a ihtiyacım varken neden pastel’i denemeyeyim dedim. Yapısı hakkında bir fikrim yok deneyince göreceğiz. Yine pembemsi hafif bir renk tercihim oldu ve dudak detaylarını çok beğendim. Çok şirin gözüktü gözüme Numarası 50. 🙂
CAM00445
For Your Beaty’nin pudra fırçasını görür görmez kaptım. Bu sıralar yedek pudra fırçasına ihtiyacım vardı ve hiç for your beaty’nin fırçasından edinmemiştim bakalım nasılmış göreceğiz.
CAM00447

CAM00451
Tam alışverişimi bitirdim dediğim anda gördüğüm ürün oldu flormar’ın lipbalmı ve içerisinde spf 15 bulundurması kendini aldırdı diyebilirim. Hafif kahverengi bir tonu var fakat göründüğü gibi durmuyor. Günlük okula giderken özellikle soğuk havalarda kurtarıcı lipbalm adayı gibi duruyor.
CAM00454
Son aylarda sürekli gördüğüm alsam mı acaba diye düşündüğüm bir ürün olan neutrogena Visibly Clear Pembe Greyfurt günlük peelingi… Elimdeki günlük peeling bitince tamam dedim alıyorum. Sabahları güzel kokularla uyanmak insana pozitif enerji veriyor. Umarım ciltte de bir problem yaşamayız yolumuza birlikte devam ederiz.
CAM00443
Rival de loop markasının asansörlü bu kalemlerinin rengini çok beğendim. Ten rengi bir kaleme ihtiyacım vardı ve bir şans vermek istedim. Mavi kalemler benim için olmazsa olmazlar kahverengi gözlüler olarak hiçbir şey yapmasak bile alt kirpiklere mavi bir kalem yeter diye düşünüyorum.

Okuduğunuz için teşekkür ederim, umarım yardımcı olmuşumdur.

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir