Gümüş Gri Oje / Pastel 48 Numaralı Oje

Merhaba bloğuma hoş geldiniz 🙂

Bugün sizlere renginden dolayı favorim olan bir ojeden bahsedeceğim. Gümüş detaylara son yıllarda taktım ki normalde altın detayları sevmeyen ben hep griler beyazlar tercih ederim.  Altın detaylarını sevemiyorum küçüklüğümden beri ne yapayım yahu 😀 Ama gümüş gri denilince akan sular duruyor ben de <3 Özellikle tırnaklarıma da çok yakıştırıyorum, grilerle hatta renkli kıyafetlerle de oldukça şık olduğunu düşünüyorum.

Pastel ojelerinin gerek yapıları gerekse renk skalası bakımından çok seviyorum.

Pastel nail polish 48 numaralı ojenin yapısı ne çok akışkan ne de sakız gibi… Fotoğraftaki rengi elde edebilmek için iki kat sürdüm. Tek eksi yanı, top coat sürdükten sonra ya da üzerine sürerseniz pütürcüklenme oluyor. Kaç sefer denedim, çok ince sürmeye çalışsam da minik minik baloncuklar çıkıyor. Kurusu da kurumasa da bu baloncukları görmek rahatsız ediyor açıkçası… Bu yüzden tırnaklarımda ojeyi fazla tutamıyorum. Tırnaklarda fırça izi bırakmıyor.

Kuruma hızı çok değil yaklaşık 5-10 dakikada kuruyor. Ayrıca fırçası küçük olduğundan taşırmadan sürebiliyorum. Kalıcılık konusunda da gayet iyi 3-4 gün tırnaklarımda kalıyor. Benim genel olarak sevdiğim gümüş gri oje Pastel markasının ama Alix Avien’în de bu tarz ojesi vardı o da fena değildi. Pastel ojeleri birçok kozmetik mağazasında bulabilirsiniz.

Daha fazla tırnak ürünü ve oje incelemem için bloğumdaki Tırnak kategorisine göz atabilirsiniz.

Bloğumu beğendiyseniz Instagram, Facebook ve Google Plus ile takip ederek yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz. Hoşçakalıın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir