İnci Toka Modelleri

İnci Toka Modası

Merhaba güzellerim, bloğuma hoş geldiniiiz 🙂

İnci modasının tekrar trend olmasına sanırım en çok ben sevinmişimdir. Hem toka, taç hem de takı olarak inci modelleri çok fazla kullanıyorum. Hatta sevdiceğimin annesinin, canım annemin bana aldığı ilk hediyelerden biri de inci kolyedir ve benim için çok değerli 🙂 Bir de küçükken anneannem inci küpe almıştı onu da çoook uzun yıllar severek takardım. Ah yıllar ne çabuk geçiyor diye geçirdim şu yazıyı yazarken 🙂 Sevdiklerimiz yanımızda sağlıklıyken onların kıymetini daha çok bilelim. Gerçekten hayat o kadar kısa ki kimseyi üzmeye, kırmaya değmez. Neyse konudan uzaklaşmadan İnci Gold Toka Modellerini İncelemeye geçelim.

İnci Toka Modelleri
İnci Toka Modelleri

İçindekiler

İnci Toka Modası

İnci taç modellerini çok sevdiğimi İnci Taç Modelleri yazımda bahsetmiştim güzeller 🙂 Bir de saçlarımı toplamak istemediğimde ama biraz da şıklık katması için inci büyük çıt çıtlı toka almak istedim. Aradığım tokayı aslında beşli halde Addax’ta buldum.

İnci Toka Modası
İnci Toka Modası

İnci tokayı ben özel günlerimde de günlük olarak da kullanıyorum. Hatta sunumum vs olduğunda da takmıştım çok şık duruyor. Bence kominlere zerafet katıyor.

İnci Toka Nasıl Kullanılır?
İnci Toka Nasıl Kullanılır?

Gold Altın Toka Modelleri

En çok sevdiğim renklerden biri gold altın ve nerede olsa bence her yeri güzelleştiriyor. Eskiden hiç sevmezdim ama şimdi kıyafetlerde, takı da hatta dekorasyonda çok çok beğeniyorum. Saatim,  takılarım gold olunca tokalarda da gold tel toka ve çıt çıtlı toka görünce kaptım.

Gold Altın Toka Modelleri
Gold Altın Toka Modelleri

Beyaz ve siyah kombinlere gold altın tokaları çok yakıştırıyorum. Hatta tatilde de yanımda götüreceğim en güzel tokalar olabilir. 🙂 Sizin saç aksesuarlarında sevdiğiniz modeller neler benimle yorum olarak paylaşın lütfen! 🙂

İnci Toka Saç Modelleri
İnci Toka Saç Modelleri

Günlük kombin önerilerimi merak ederseniz bloğumdaki Moda kategorisine ışınlanabilirsiniizz 🙂

Bloğumu beğendiyseniz Instagram, ve Facebook ile takip ederek yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz. Hoşçakaaalııın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir