JBL Tune 570BT Bluetooth Kulaklık

JBL Bluetooth Kulaklık

Merhaba canlarım, bloğuma hoş geldiniz 🙂

Uzun aradan sonra bloğuma dönüş yapma kararı aldım. Umarım düzenli içerikler gelmeye devam eder eski günlerdeki gibi ve birlikte çok güzel işlere imza atarız. Öncelikle konular sadece kozmetik, bakım, moda, makyaj olmayacak onu belirteyim. İlgi alanım ne ise onlar yer alacak bloğumda ve artık illa belli bir konu üzerinden gideyim sınırlaması yapmayacağım kendime… Hayat akışı içerisinde bir sürü sorumluluğumuz, kimliğimiz var hâl böyle iken blogda sınırlama biraz olanı olduğu gibi gösterme durumundan uzaklaştırdığını düşünüyorum. Geçen gün eşimle kulaklık ihtiyacımız olduğunu fark ettik ve hem kendisine hem de bana kulaklık hediye etti. Eşim kendisine JBL Bluetooth kulaklık tercih etti ben de kulak içi olan modeli aldım. Onun da incelemesi yakında gelecek ancak şu kadar söyleyeyim müzik dinlemeyi seviyorsanız, sesleri net bir şekilde duymak istiyor, sesin tizliğine vs takılmadan GERÇEK MÜZİK DİNLEMEK istiyorsanız hiç takılmadan JBL bluetooth kulaklık modellerine bakın derim. Fiyat olarak yüksek ama PERFORMANSI MÜKEMMEL! Kulaklık alırken ben inatla kulak içi kulaklık almıştım farklı bir markanın ancak bir gün kullanabildim. Çünkü inanılmaz sesi tiz geliyordu ve eşim de süpriz olarak bana da JBL kulaklık aldı 😀 Anlayacağınız başta diretsem de performansını çok beğendiğim için ben de JBL kulaklığa geçiş yaptım. Dilerseniz JBL Tune 570BT bluetooth kulaklık incelemesi, nasıl kullanılır, yorumlar neler onlara geçelim.

JBL Bluetooth Kulaklık Kullananlar
JBL Bluetooth Kulaklık Kullananlar
JBL Bluetooth Kulaklık Yorumlar
JBL Bluetooth Kulaklık Yorumlar

İçindekiler

JBL Tune 570BT Bluetooth Kulaklık Yorumlar

 • Müzik dinlerken basa önem veriyorsanız tam tamına ihtiyacınızı karşılar.
 • Ben normalde yüksek sesle müzik dinlemeye bayılırım. Bu kulaklık minimum düzeyde bile yüksek ve tam sesleri net şekilde duyulmasını sağlıyor.
 • Çok yüksek ve baslı bir yapıya sahip olduğu için dışarıda kullanacaksanız mutlaka sesi kısıp yol, çevreyi de duyacağınız şekilde ayarlayın. Ben dışarıda yürüyüş yaparken, işe giderken dinlediğim için bir tık kısık kullanıyorum araba sesini vs duyabilmek için…
 • Başınıza göre ayarlama kısmı var. Bu da kulak üstünden düşmesini ya da dar olmasını önlüyor.
 • Biz eşimle gözlük kullanıyoruz. Bu nedenle bir tık kulak kısmını sıkıyor ancak alışınca daha az sorun oluyor 🙂
 • Kulaklığın kenar kısmına durdurma, değiştirme ya da telefonda konuşurken açıp kapatma yerleri var.
 • Kulaklık ile telefonda çok rahat konuşabiliyorsunuz. Karşı tarafa ses rahat gidiyor ve onların sesi de tam geliyor. Ses ile problem yaşadığınızda da kenar kısmından ya da telefondan ayarlayabiliyorsunuz.
 • Bluetooth ile bağlama kısmı da oldukça kolay.. Başlançgıçta kulaklığı açıyorsunuz ve telefonun bluetoothu ile eşleştirip isim verebiliyorsunuz. Açıldığında direkt uyarı sesi veriyor ve istediğiniz gibi müzik dinleyebilir, dizi film izleyebilirsiniz.
 • Bazı durumlarda bluetooth kopma sorunu olabilir. Böyle durumda resetlenmeli yani kulaklık ve telefon, laptop bluetooth bağlantısı kapatılıp açılmalıdır.
 • Siyah rengi çok satanlar arasında ancak farklı çok hoş renk seçenekleri de var.
 • Şarj süresi inanılmaz uzun gidiyor. İki haftada bir şarj öneriliyor.
 • Kulaklık geldiğinde bize %80 şarjı vardı ancak biz başlangıçta şarj edip o şekilde kullandık.
 • Kulak içi kulaklıklara alıştıysanız biraz alışma süreci var ancak ses, kalite için alınır mı KESİNLİKLE ALINIR!
 • Fiyatı kulak içi kulaklıklara ve diğer markalara oranla tuzlu gelebilir ancak ömürlük, kaliteli bir kulaklığım olsun derseniz ihitacınızı çok iyi bir şekilde karşılar.
Kulak Üstü Kulaklık Önerisi
Kulak Üstü Kulaklık Önerisi
JBL Kulaklık Bluetooth Bağlanmıyor
JBL Kulaklık Bluetooth Bağlanmıyor

JBL Kulaklık Bluetooth Bağlanmıyor

JBL kulaklık bluetooth ile bağlantı kurulup müzikleri, video, filmleri vs açar. Ancak bağlantı koptuğunda resetlenmesi gerekir. Başlangıçta her iki cihazda da bluetooth özelliği ve kulaklığı açıp kapatmak gerekir. Cihaz taraması yapıldıktan sonra kulaklığa bağlanıp tekrar kullanıma hazır hale gelebilir. Belirli aralıklarla resetlenmesi daha uzun süre kullanım açısından önemlidir. Aynı zamanda kulaklıkların hijyen açısından tek kişinin kullanması gerekir.

Kulak Üstü Kulaklık Tavsiye
Kulak Üstü Kulaklık Tavsiye

JBL Kulaklık Bluetooth Kulak Üstü Modelleri

Kulak içi ve kulak üstü kulaklık modellerini deneyimlemiş biri olarak sizin ihtiyaçlarınız, beklentiniz çok önemli bence… Örneğin sesin kaliteli şekilde gelmesi, baslara önem veriyorsanız ve müziklerde hissetmek istiyorsanız doğru kulaklığa yatırım yapmak gerekiyor. Onlardan biri de JBL bluetooth kulak üstü kulaklık modelleri diyebilirim. Hem görsel olarak şık hem de ses kalitesi mükemmel, şarjı uzun süre gidiyor, dinlediğiniz kişinin sesini tam duyabiliyorsunuz yani ne tiz ne kalın geliyor sesler ve bu çok önemli bir kriterdir. Eğer sorularınız olursa konunun altında yorumlar bölümüne yazmanız yeterli dostlar; incelemesini yazmamı istediğiniz ürünler olursa da yazmaktan çekinmeyin lütfen! 🙂

JBL Kulaklık Bluetooth Kulak Üstü Modelleri
JBL Kulaklık Bluetooth Kulak Üstü Modelleri
Kulak Üstü Kulaklık Bluetooth
Kulak Üstü Kulaklık Bluetooth

JBL Kulaklık Bluetooth Nerede Satılır?

Jbl kulaklık modelleri inceledikten sonra size en yakın olan modelleri Teknosa, MediaMark, Vatan bilgisayar, D&R, Hepsiburada ya da Trendyol’da bulabilirsiniz. İnternet üzerinden alacaksanız güvenilir sitelerden ve satıcıların puanları, yorumlarına bakarak alabilirsiniz.

JBL Kulaklık Bluetooth Nerede Satılır?
JBL Kulaklık Bluetooth Nerede Satılır?

JBL Kulaklık Bluetooth Fiyatları

Piyasadaki satıcılar araştırılıp fiyat karşılaştırması yapmak gerekir. Bazı dönemlerde internet üzerinden çok güzel indirimler yapılıyor. Özellikle Trendyol üzerinden indirim yapan satıcılar mevcut ancak satın almadan önce satıcının profili incelenmeli, ürünü alanların yorumları, puanları göz önüne alınarak alışveriş yapılmalıdır. Ben JBL 570BT kulak üstü bluetooth kulaklığı 1286 TL’ye alırken eşim indirimsiz şekilde 1425 gibi bir fiyata almıştı. O nedenle piyasayı araştırıp almanızı tavsiye ederim.

JBL Kulaklık Bluetooth Fiyatları
JBL Kulaklık Bluetooth Fiyatları

Bloğumu beğendiyseniz yeni yazılarımdan haberdar olmak için Instagram, Facebook  hesaplarımı takip edebilirsiniz. Hoşçaaakaalııın:)

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir