Koton Çift Taraflı Eyeliner & Kaş Fırçası

Merhaba, bloğuma hoş geldiniz 🙂

Bugün sizlerle alsam mı almasam mı diye tereddüt ettiğim ve oldukça memnun kaldığım bir fırçadan bahsedeceğim. Koton bildiğiniz gibi kıyafet dışında kozmetik ürünler de çıkardı. Maddi anlamda beni sarsacağı için üzüldüm, yeni ürün keşfedeceğim için sevindim açıkçası 😀 Fırçaları sert mi, kolay uygulama yapabilir miyim diye ambalajı bildiğiniz mıncıkladım ve kaş farı uygulamak için elimdeki fırçayı jel eyelinera batırınca alayım diyerek işimi şansa bıraktım.

koton-makyaj-fırcasi-3

Gördüğünüz gibi çift taraflı… Bir tarafı kaş fırçası bir tarafı ise, eyeliner, kaş farı uygulamak için ideal…

koton-makyaj-fırcasi-1

Eyeliner kısmında fırça çok sert değil ve sentetik, sık kıllardan oluşuyor.  Çapraz kesim olduğu için eyeliner kuyruk kısmı rahatlıkla çekilebiliyor. Ben genellikle far fırçası olarak kullanıyorum ve istediğim şekli kolayca veriyorum.

koton-makyaj-fırcasi-2

Kaş fırçası olan kısım ise biraz eğimli, uç tarafına doğru incelen tombik fırçalardan… Aslında hiç kullanmam diye düşünürken elim sürekli bu fırçaya gidiyor ve çok güzel tarıyor. Özellikle kaşlarımı alırken çok yardımcı olduğunu söylemeliyim.

koton-makyaj-fırcasi

Çift taraflı olduğu için ben genellikle havlu selpak’a sararak makyaj dolabıma koyuyorum. Aksi halde hijyenik bulmuyorum. Yıkadığımda kıl dökülmesi,  sertleşmesi meydana gelmedi.

koton-makyaj-fırcasi-4

Ortadaki koton yazısı ise silinmeye müsait… Fiyatı 10-15 TL arasında diye hatırlıyorum ve diğer fırçalarına bakmayı düşünüyorum kotonun…

Sizler koton eyeliner fırçasını kullandınız mı? Favori eyeliner, kaş fırçanız hangileri? Benimle yorum olarak paylaşın lütfen! Bloğumu beğendiyseniz sağ köşedeki “takip et” butonundan, instagram, facebook ve Google + ile paylaşarak yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz. Kendinize iyi bakın, hoşçakalınn 🙂

 

Bunları da beğenebilirsiniz

4 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir