Kozmetik Alışverişim

Merhaba dostlarıım, bloğuma hoş geldiniiz 🙂

Bugün sizlere son zamanlarda yaptığım ihtiyaç alışverişinden bahsedeceğim. Günlük hayatımda yaz kış demeden güneş kremi uyguluyorum. Uygulamadığım zaman direkt leke, çil olarak dönüyor. Ben kendime yakıştıramıyorum ve güneşin zararlı etkilerinden korunmak istediğimden mevsimlere bakmadan düzenli şekilde krem uyguluyorum. Güneş kremi seçerken cilt tipime uyması, hemen emilmesi, koruması yüksek olmasına dikkat ediyorum. Hatta en sevdiğim güneş kremlerini aşağıda linkleyeceğim, incelemek isterseniz direkt tıklayabilirsiniz. 🙂 Görüyorsunuz dostlarım, burada hizmette sınır yok 😀 Neyse konuyu uzatmadan neler aldım onlara geçeyim.

Missha Power Block Güneş Kremi Kullananlar
Missha Power Block Güneş Kremi Kullananlar

İçindekiler

Missha Power Block Güneş Kremi Kullananlar

Yaklaşık bu alışveriş bir hafta önce geldi ve direkt güneş kremini kullanmaya başladım. İlk izlenim olarak çok memnun kaldım bence tek eksi yanı hemen emilmediği için uygulandıktan hemen sonra birazcık beyaz görünüyorsunuz. Ancak ilerleyen sürelerde beyazlık kalmıyor. Koruması da yeterli geldi şimdilik; zaten henüz deneme aşamasındayım yorumlarım oluşunca bloğa yazarım dostlar takipte kalın 🙂 Cildim hassas, atopik, kuru, lekelenmeye müsait bir yapıda… Kullandığım ve memnun kaldığım diğer güneşlerini aşağıdaki linklerde bulabilirsiniz.

Missha Perfect Cover BB Krem Kullananlar
Missha Perfect Cover BB Krem Kullananlar

Missha Perfect Cover BB Krem Kullananlar

Özel günlerde ten makyajı yapsam da bazen kendimi iyi hissetmek ve enerjimi yükseltmek için ten makyajı yapıyorum. Elimde bb krem kalmayınca Missha perfect cover bb krem 21 numarayı deniyorum. Cilt rengimle tam uydu, hızlı şekilde dağılması ve renk eşitsizliklerini gidermesi ile ilk izlenimlerimden olumlu notlar almayı başaran ürünlerden kendisi 🙂 İlerleyen süreçlerde duruşu, yorumlarım tabii ki blogda olacak 🙂

Beaulis Drag It Inkpen Keçe Uçlu Eyeliner Kullananlar
Beaulis Drag It Inkpen Keçe Uçlu Eyeliner Kullananlar

Beaulis Drag It Inkpen Keçe Uçlu Eyeliner Kullananlar

Günlük makyajlarımda gözlerimi belirginleştirmeyi sevdiğimden olmazsa olmaz malzemelerin başında eyeliner geliyor. Kolay kullanımı, akmaması benim için en önemli kriterler arasındadır. Oldukça övülen Beaulis drag it inkpen keçe uçlu eyeliner ince ve kalın eyeliner çekme konusunda başarılı buldum. Özellikle festival makyajı, farklı makyajlar yapmak için ideal ürünlerin başında bence 🙂 Simsiyah, kolay uygulanabilir, uygun fiyatlı eyeliner arayanlar şans verebilir.

Benim kozmetik alışverişim bu şekildeydi. Artık güvendiğim markalardan alışveriş yapmayı daha çok tercih ediyorum. Cilt tipi, neyi sevip sevmediğiniz ilerleyen dönemlerde daha başarılı alışverişler yapmayı kolaylaştırıyor bence… Bu arada inanılmaz güzel toka alışverişi yaptım, bu hafta yayında olacak dostlar 🙂 Mini spoilerden bir şey olmaz dimi 😛

Bloğumu beğendiyseniz yeni yazılarımdan haberdar olmak için Instagram, Facebook  hesaplarımı takip edebilirsiniz. Hoşçaaakaalııın:)

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir