Lapitak Ayak Bakım Kremi

Lapitak Ayak Bakım Kremi Yorumlar

Merhaba dostlarım,

Bugün sizlere çok severek kullandığım bir üründen bahsedeceğim: Lapitak Ayak Bakım Kremi … Ayak bakımına ekstra önem verdiğimi bloğumu takip ediyorsanız biliyorsunuzdur. Özellikle spor yaparken yaz kış ayaklarımı gördüğümden dolayı bakımlı olması ve kuruluktan kaşınmaması çok önemli… Vücudumun en kuru bölgelerinden biri olan ayaklarımı yeteri kadar nemlendiremediğimde kaşınıyor. Bu yüzden mutlaka akşam yatmadan krem sürüyorum. Çorap giymiyorum akşamları ancak evdeysem ve ayak bakımını yapmışsam gündüzleri krem uygulayıp çorap giyiyorum yumuşacık oluyor ayaklarım 🙂 Dilerseniz Lapitak Ayak Bakım Kremi İncelemesine geçelim.

Lapitak Ayak Bakım Kremi Kullananlar
Lapitak Ayak Bakım Kremi Kullananlar
Lapitak Ayak Bakım Kremi Nasıl Kullanılır?
Lapitak Ayak Bakım Kremi Nasıl Kullanılır?

Lapitak Ayak Bakım Kremi Nasıl Kullanılır? | Kullanımı

Kuru, temiz ayağa sabah ve akşam olmak üzere iki kere kullanım öneriliyor. Ancak ben temiz ayaklarıma günde bir defa uyguluyorum. Ev içerisinde terlik, çorap giydiğim için dışarı çıkmayacaksam gündüz uyguluyorum. Dışarı çıkacaksam terletmemesi için akşam uyguluyorum. Kullandığım birçok ayak kremine göre oldukça başarılı bir ürün…

Lapitak Ayak Bakım Kremi Yorumlar
Lapitak Ayak Bakım Kremi Yorumlar

Lapitak Ayak Bakım Kremi Yorumlarım

  • Çok kuru ve çatlamış ayaklara sahipseniz bu kremi değil ancak aynı markanın çatlak kremini deneyebilirsiniz. Gerçekten çok çok etkili bir kremdir. Pandemiden önce her gün dışarıda olduğum zamanlarda kullanıyordum ayaklarımı hemen toparlıyordu. Onun yazını da okumak isterseniz Lapitak Topuk Çatlak Kremi yazımı okuyabilirsiniz.
  • Kurumuş ayaklarımı nemlendirsin, ayaklarım bakımlı görünsün diyorsanız çok seveceğiniz bir ayak kremidir.
  • Kuru ayaklara sahip olanların çok seveceğini düşünüyorum, yeterli nem takviyesi sağlıyor.
  • Yoğun bir yapıda olmasına karşın hemencecik emiliyor.
  • Koku konusunda etkili olduğunu düşünüyorum ancak en iyisi bu konuda The Body Shop Peppermint ayak kremidir ve yaz aylarının kurtarıcı kremi bence… Onun incelemesini de merak ederseniz The Body Shop Peppermint Ferahlatıcı Ayak Kremi yazımı okuyabilirsiniz.
  • Gün içerisinde uygulayıp ayakkabı giyecekseniz bir de uzun süre dışarıdaysanız terleme yapabiliyor. Onun haricinde çok severek kullanıyorum.
Ayak Bakım Kremi Tavsiye
Ayak Bakım Kremi Tavsiye

Tüp formunda ambalajı var ve istediğim kadar ürünü alıp rahatlıkla uyguluyorum. Uygun fiyatlı, etkili, ayakları yumuşacık yapan krem arıyorsanız şans vermenizi öneririm.

Lapitak Ayak Bakım Kremi Ne İşe Yarar?
Lapitak Ayak Bakım Kremi Ne İşe Yarar?

Bir sonraki yazımda görüşürüüüüz, sizi seviyoruuum 🙂 Instagram Meryemlecom hesabımdan takip edebilirsiniz 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir