Missha The Style Under Göz Altı Kapatıcısı

Merhaba, bloğuma hoş geldiniz 🙂

Bugün sizlere Kore menşeili ürün olan misha the style under göz altı kapatıcısından bahsedeceğim. Yorgun, üzgün, stresli dönemlerde göz altlarım morlaşıyor. Bu dönemlerde aydınlık görünümle birlikte hafif kapatıcı ürünleri seçmeye çalışıyorum.  Missha the style under göz altı kapatıcısının light beige rengini kullanıyorum bu sıralar ve oldukça memnunum.

Bildiğim kadarıyla iki renk seçeneği var. Biri benim kullandığım light beige diğeri ise natural beige rengi… En açık olan renk light beige rengi, natural beige bir tık daha koyu…  Gözlemlerim:

  • Kapatıcılığı yüksek (çok fazla göz altı morluklarım yok)
  • Çizgilere dolmuyor,
  • Aydınlık görüntü veriyor.
  • Sabitlendiğinde uzun süre göz altlarında duruyor.
  • Sarı alt tonlu bir kapatıcı…

 

Likit olan kapatıcıyı ben süngerle kolay bir şekilde uyguladım fakat parmaklarımla uyguladığımda da doğal bir görünüm elde ediyorum. Bu arada göz altlarıma da kapatıcı uygulamadan 5 dakika öncesinde nemlendirici göz kremi sürüyorum sonra kapatıcımı uyguluyorum.

Klasik süngerli aplikatöre sahip ve göz altlarıma üçgen şekilde pıt pıt sürüp dağıtıyorum. 6 gr ve günlük olarak da özel günlerde de severek kullandığım bir kapatıcı… Ben cosmetica’dan indirimde 20 TL civarında bir fiyata aldım.

Sizler hangi göz altı kapatıcısını kullanıyorsunuz? Favori kapatıcınız nedir? Benimle yorum olarak paylaşırsanız çok sevinirim. 🙂 Bloğumu beğendiyseniz “takip et” butonundan, instagram, facebook, Google plus ve pinterest üzerinden takip ederek yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz. Kendinize çook iyi bakıın, hoşçakalııın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

8 yorum

    1. Clinque markasının kapatıcısından birazcık çekiniyorum açıkçası göz çevrem çok kuru… Çok teşekkür ederim 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir