Modern Trabzon Hasırı Takımı Modelleri ve Fiyatları

Hasır Set Modelleri

Takı takmayı seven ve altınlardan hoşlanan kişiler farklı, özgün setler alarak kombinleri tamamlayabilir. Özellikle günlük kullanımda hem kullanışlı hem de gösterişli altın bilezik, kolye ya da takı seti modelleri ile göz alıcı görünüm elde edilebilir. Bu modellerin oluşturulabilmesi için kişiler setlerden yararlanabilir ya da tekli olarak farklı modellerde bilezik, saat, kolye, küpe modelleri seçerek birleştirme yapabilir. En çok tercih edilen ve beğenilen altın takı setleri ise Trabzon hasırı olarak bilinir.
Trabzon hasırı sık tercih edilmesinin nedeni özgün modeller olmasıdır. Kişilerin istedikleri altın bilezik modellerinde işçilik istediklerinde Trabzon hasırı ile incelik ve gösterişli şekilde hazırlanarak müşteriye sunulur. Bu modellerde kişinin beğeni, zevk ve tarzı önem taşır. Hazır olarak kişiler sevdiklerine hediye olarak Trabzon hasırı bilezik, kolye ya da küpe tercih edebilir.

Gümüş Trabzon Hasırı Bileklik Modelleri

Kişilerin zevklerine uygun olacak tarzda takılar seçilmesi bireyleri önemsediğini gösteren en önemli detaylar arasında yer alır. Özellikle erkekler eşlerini mutlu etmek için yıl dönümleri, doğum günlerinde hediye seçeneği olarak Trabzon hasırı bileklik modelleri ya da kolye, küpe, bilezik tercih edebilir. Son zamanlarda en fazla gümüş Trabzon hasırı set modelleri ya da bilezik seçilir. Bu tarz seçeneklerde kişiler en çok hangi ürünü beğendiği, günlük olarak şık ve kullanışlı takıları seçerek rahatlıkla kullanabilir.

Gümüş Trabzon Hasırı
Gümüş Trabzon Hasırı

Altın Kaplama Gümüş Trabzon Hasırı Set Modelleri

Takıların geçmişi oldukça eski dönemlere dayanır. Özellikle altın, işçilik isteyen, özgün tarzda takı severler Trabzon hasırı zevkle kullanacaktır. 1990 yılından sonra Kafkaslardan göçen kişiler takı tarzlarına uygun modeller üreterek sektörün çeşitlenmesini sağlamıştır. Kafkas bölgesinden göçen bireyler Trabzon hasırını ülkemize getirerek altın ve gümüş takı alanında farklılık ve estetik kazandırmıştır. En çok tercih edilen altın kaplama gümüş Trabzon hasırı ile bireyler modern, estetik ve etnik şekillerde bilezik, kolye, küpe tercih edebilir. Gümüş Trabzon hasırı işçiliğinde örme detayları mevcuttur. Kalın bilezik ve kolye modellerini sevenler kendi tarzlarına uyacak şekilde Trabzon hasır takı modellerini kullanabilir.

Modern ve Şık Kolye Modelleri

Bireyler kendi zevklerine uygun ya da anlam ifade eden estetik, modern ve şık kolyeler ile kombinlerini tamamlayabilir. Kombinlerini daha şık hale getirmek için kişiler hem kendilerine hediye alabilir hem de uzun süre altın takıları sorunsuz kullanabilecektir. Özellikle gösterişli, büyük takılardan hoşlanan bireyler Trabzon hasırı kolye modellerinden yararlanabilir. Sade ya da örme kolye modelleri ile şık görünüm yakalanır. Kolye modelleri arasında bireylerin zevkini tarzını yansıtması oldukça önemlidir. Bu nedenle bireyler eşlerine ya da sevdiklerine altın kaplama kolye modelleri seçerek onları önemsediğini gösterebilir ve günlük olarak hatıra şeklinde taşıyacakları aksesuar hediye edebilir.

Kolye Modelleri
Kolye Modelleri

Göz Alıcı Bilezik Modelleri

Kadınlar günlük olarak ya da özel günlerde takı takmayı ve şık görünmeyi önemser. Özellikle tenlerine alerji yapmayacak şekilde altın ya da gümüş takı modelleri tercih ederek bireyler daha şık bir görünüm elde edebilir. Özel günlerde en sık takılan aksesuarlar arasında bilezik yer alır. Özellikle kalın örgü bilezik modelleri ya da ince, detaylı işçilik isteyen bilezik modelleri sayesinde kişiler göz alıcı bir kombin yaratabilir. Seçilen bilezik modelleri kişilerin zevkini, tarzını yansıtır ve herkesin göreceği şekilde kalın örme yani Trabzon burma bilezik modelleri tercih edilebilir. Aynı zamanda farklı şekil ve modellerde bileziklere pırlanta eklenebilir. Böylece görsel olarak daha estetik ve zarif takı modelleri elde edilebilir.

Bilezik Modelleri
Bilezik Modelleri

Hasır Altın Set Modelleri ve Fiyatları

Takıları birbiri ile uyumlu şekilde kullanmak hem görsel açıdan güzel bir görünüm yaratır hem de kolay şekilde takılmasına yardımcı olur. Bunun için altın setler bulunur. Bireyler kendi zevklerine hitap eden, tarzlarını tamamlayacak hasır setler seçebilir. Bu setler sayesinde uyumlu bütün şeklinde görülecek takı modelleri ile kombinlerini tamamlayabilir. Hasır setler genellikle kalın örme altın takı modelleri olarak bilinir. Bireyler isterse hasır set üzerine işçilik ekletebilir ve bu sayede özgün altın takı kullanarak özgün ve iyi hissetmelerine yardımcı olunur. Hasır altın set modelleri kalınlıkları farklılık gösterir ve kişilerin zevkine göre ince ya da daha kalın olacak şekilde seçenekler arasında sunulur.

Hasır Set Modelleri
Hasır Set Modelleri

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir