Deri Ceket Modelleri

Deri Ceket

Hem kadınlar hem de erkekler tarafından tercih edilen deri ceket modelleri son derece kullanışlı olan ürünlerdir. Deri ceketler mevsim geçişlerinde ve kış aylarında kullanılmak üzere kısa model ve uzun model olarak tasarlanmıştır. Deri ceketler özellikle kış aylarının en gözde kıyafetleri arasında yer alıyor. Erkek Deri Kaban işlerin birbirinden farklı renk ve model seçenekleri mevcut. Deri ceketlerin en çok sevilen özelliklerinden biri ise her kıyafetle rahat bir şekilde kombine edilebiliyor olması. Deri ceketler hem klasik kıyafetlerle hem de spor kıyafetlerle rahat bir şekilde kullanılabiliyor ve tüm giysiler ile uyum sağlıyor. Deri ceketler leke tutmama ve su geçirmeme özelliği ile de kullanıcısının beğenisini kazanıyor.

Kadınlar İçin Üretilmiş Olan Deri Ceket Modelleri

Geniş renk ve model yelpazesi ile satışa sunulmuş olan kadın deri ceket modelleri renk ve desen çeşitliliği ile tercih kolaylığı sağlıyor. Kadınlar için tasarlanmış olan deri ceket modelleri arasında yer alan uzun model deri ceketler diz hizasında ya da biraz daha kısa olarak satışa sunulmuştur. Kısa model deri ceketler ise daha çok kot pantolonlar ile tercih ediliyor. Deri ceketler su geçirmez özelliği ile kış aylarında oldukça kullanışlı bir ürün olarak öne çıkıyor. Kaygan yapısı sayesinde kolay kolay leke tutmayan deri ceketleri yüksek ısıdan uzak tutmak gereklidir. Deri ceketlerde temizlik muhakkak kuru temizleme tarafından yapılmalıdır.

Deri Ceket
Deri Ceket

Deri Ceket Modellerinde Fiyatlar

Herkes tarafından sevilerek kullanılan deri pardesü modellerinin fiyatları ceketin model özelliğine ve işçiliğine göre değişkenlik gösterir. Bazı deri ceketlerin iç astar kısmı kürk ile kaplanmıştır. Ayrıca yakalarında da kürk bulunan deri ceketi modelleri mevcuttur. Bu modeller normal modellere göre biraz daha yüksek fiyatlıdır. Mevsimlik olan deri ceket modellerinde kürk kullanılmamıştır. Deri ceket modelleri her bütçeye ihtiyaca ve beğeniye uygun olarak satışa sunulmuştur. Kadınlar ve erkekler için tasarlanan deri ceket modellerini mevsimlik ve kışlık olarak reyonlarda kolayca bulmak ve mümkün. https://www.nefertiti.com.tr/ sitesinden ihtiyacınıza ve bütçenize uygun deri ceket modelini uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir