Nascita 3 ü 1 Arada Makyaj Süngeri İncelemesi

Merhaba, bloğuma hoş geldiniz 🙂

Makyaj yapmayı seviyorsanız sünger ve fırçalarla da aranız iyi demektir. Makyaj yapmanın en püf noktalarından biri de ten makyajınızın bütünleşmesi, farlarınızın iyi bir şekilde karışmasıdır. Aksi halde keskin ya da cilt ile bütünleşmeyen ten ürünleri hoş olmayan görüntüler yaratabiliyor. Tabii bunda ürünlerin yapısı da etkili örneğin yoğun ürünleri homojen şekilde dağıtmak biraz uğraştırıcı olabiliyor. O yüzden hızlı hazırlanmam gereken dönemlerde hiç o riske girmiyorum. 😀 Nascita makyaj fırçalarını ve süngerini de uzun zamandır denemek istiyordum ve bir indirim alışverişinde attım sepete… Aslında sonrasında Nascita sünger yorumlarında pek iç açıcı şeyler okumadım ve korktum acaba sert yapıda, ıslatılınca şişmiyor mu falan diye ama benim beklentimi karşılayan bir sünger oldu.

İçindekiler

Nascita 3 ü 1 Arada Makyaj Süngeri Yorumlarım

  • Nascita 3 ü 1 arada pembe makyaj süngeri ile fondöten, BB ya da CC krem, kapatıcıyı çok rahat bir şekilde uyguladım.
  • Islatmadan uyguladığımda da yumuşacıktı ve ten ürünlerini homojen bir şekilde dağıttı.
  • Islatıp kullandığımda ise çok fazla şişmese de daha yumuşak olduğunu belirtmeliyim. Ürünleri çok kolay bir şekilde dağıttım.
  • Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum; yırtılma, küflenme meydana gelmedi.
  • Yassı kısmı ile göz altı kapatıcılarımı ve burun kenarlarıma ten ürünlerimi uyguluyorum. Geniş tarafı ile fondöten ya da BB kremlerimi alın, yanak, çene ve boyun bölgeme uyguluyorum.
  • Orta derecede ürün emiyor.
  • Ben genel olarak makyaj süngerinin yumuşaklığından çok memnun kaldım ve göz altlarımda herhangi bir acı vs. sorunu yaşamadım.

Nascita 3 ü 1 Arada Makyaj Süngeri Nerede Satılıyor?

Nascita fırçaları ve süngerine Gratis, Kozmela gibi kozmetik mağazalarında bulabilirsiniz. Bence H&M ve Nascita pembe makyaj süngeri oldukça benzer yapıdalar… Ayrıca ikisi de uygun fiyatlı makyaj süngerleriNascita 3 ü 1 arada makyaj süngerinin fiyatı normalde 17 TL ama sık sık indirimlerle 12 TL’ye kadar düşüyor. Bu arada H&M Makyaj Süngeri yazıma göz atabilirsiniz.

Bloğumdaki farklı makyaj ürünlerini incelemek için Makyaj kategorisine göz atabilirsiniz.

Bloğumu beğendiyseniz Instagram, Facebook ve Google Plus ile takip ederek yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz. Hoşçakalıın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

4 yorum

  1. Mary’mm güzel suratınıı öper öper bitiririm ! makyaj şahane. Süngeri de merak ettim. Bir çok yerde karşıma çıkmıştı, alırım dediğim bir sünger değildi kendisi. Fiyatı hem normal hem indirimli olarak uygunmuş ben bakarım buna merak ettirdin 😀 <3 emeğine sağlık

    1. Ya yerimm! Yorumların nasıl enerji veriyor kuzummm <3 Çok çok güzel bir sünger bulduğunda kaçırma canımın içii :))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir