The Pink Ellys Stick Allık-Aydınlatıcı İncelemesi ve Duruşları

Merhaba, bloğuma hoş geldiniz 🙂

Kuru ciltli biri olarak son yıllarda likit ve stick formda makyaj ürünlerine yöneldim. Likit yapıda ürünlerle daha çok anlaştığımı da belirtmeliyim ama beklentimi karşılayan toz ürünleri de bitirene kadar kullanıyorum. Son dönemde uygun fiyatlı stick makyaj malzemelerine bakarken oldukça işlevsel olduğunu düşündüğüm The pink ellys stick allık aydınlatıcısını satın aldım.

Kış ve bahar aylarında allık çok çok nadir kullansam da yaz aylarında pembe allık kullanmayı çok seviyorum. Bu yüzden tatillerimde de yanıma alırım diye düşündüm ve ekstra aydınlatıcı almama gerek kalmaz demiştim.

İçindekiler

The Pink Ellys Stick Allık Yorumlarım

 • Yapısı biraz sert olduğundan rengi çıkması için bastırmak gerekiyor.
 • Rengi pembe olduğundan gözünüzü korkutmasın cilde inanılmaz sağlıklı bir renk veriyor. Çok su içmiş sağlıklı beslenmiş gibi bir hava veriyor bence 😀
 • Maximum kalıcılığı iki saat maalesef ve sürekli tazelemek gerekiyor.
 • Ben genellikle dışarıda çok fazla kalmadığım zamanlarda uyguluyorum ve tatillerimde yanıma almayı düşünüyorum çünkü bronz tende de bu allığın çok yakıştırıyorum yalnız biraz yoğun uygulamak şartıyla….

The Pink Ellys Stick Aydınlatıcı Yorumlarım

 • Yapısı allıkta olduğu gibi sert olduğundan cilde bastırarak uygulamak gerekiyor.
 • Ben genellikle elmacık kemiklerimin üzerine, kaşlarımın kavis bölgesinin dış kısmına, dudak üstü ve çene ortama direkt uyguluyorum. Sonrasında nemli süngerle cildimde dağıtıyorum.
 • Ten ürünü olarak orta yapıda bir fondöten vs kullanmışsam makyajı oynatabiliyor o yüzden son rotuşta süngerle kullanmakta fayda var.
 • Sim içeriyor ve çok canlı, mükemmel bir aydınlatma efekti oluşmuyor ciltte… Özellikle benim gibi ıslak görünümlü makyajları seviyorsanız beklentinizi karşılamayacaktır.
 • The pink ellys stick aydınlatıcıyı sürdüğümde çok fazla aydınlatıcı değil de sim sürmüşüm görüntüsü beni rahatsız ediyor açıkçası… Hatta gün sonunda bu simler tüm yüzüme dağıldığından pek fazla tercih etmiyorum.
 • Kalıcılık yönünden de fazla bir beklentiniz olmasın…
 • Ayrıca fotoğraflarda da göründüğü üzere pembelik içeriyor. Ama böyle pespembe bir tonu da yok…

The Pink Ellys stick allık aydınlatıcısı yan yana ve kullandıkça birbirine karışma oranı artıyor. O yüzden mümkün olduğunca ikisini de aynı oranda ya da dikey olarak kullanıyorum. Allık kısmını çok sevsem de aydınlatıcısı beni çok tatmin etmedi.

The Pink Ellys stick aydınlatıcı allık ambalajı bence kötü değil ve çok sevimli bir tasarıma sahip… The pink ellys markasının slagonlarını da çok sevdiğimi belirtmeliyim. 🙂

The Pink Ellys Stick Allık Aydınlatıcı Duruşları

The Pink Ellys Stick Allık Aydınlatıcı Nerede Satılıyor?

The pink ellys stick allık aydınlatıcısıCosmo home sitesinden satın alabilirsiniz. Stick allık aydınlatıcı fiyatı indirimde 7 TL civarında bir fiyata aldım. Çok uygun fiyatlı bir ürün fakat beklentimi karşılamadı.

Bloğumdaki makyaj ürünleri incelemlerimi merak ederseniz Makyaj Kategorisine ışınlanabilirsiniz. 🙂

Bloğumu beğendiyseniz yeni yazılarımdan haberdar olmak için Instagram, Facebook ve Google Plus hesaplarımı takip edebilirsiniz. Hoşçaaakaalııın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir