Nivea Sun Koruma Bronzluk Güneş Sütü

Merhaba bloğuma hoş geldiniz 🙂

Tatile giderken en zor seçim güneş kremi ya da güneş sütü seçimidir. Hem bronzlaştıracak hem can yakmayacak kremler bulmak çok zordur. Benim gibi yaz ayları boyunca peynir gibiyim diye hayıflananlar, tatile gidip tekrar peynir gibi dönerse üzülüyor 😀 Bu tatilde bronz bronz gezmeye yemin ettim ve Nivea sun koruma & bronzluk güneş sütü ile tam istediğim şekilde canım yanmadan bronzlaşmayı başardım.

nivea-sun-koruma-bronzluk-gunes-sutu

Nivea sun bronzluk artırıcı güneş sütünü incelemeyi düşünmüyordum fakat çok sorulunca hemen bloğa eklemek istedim. Öncelikle bakım ve kullanma talimatlarına bir göz atalım.

nivea-sun-koruma-bronzluk-gunes-sutu-3

BAKIM

  • Doğal pro-melanin özleri, cildin doğal bronzlaşma sürecini aktive eder.
  • Uzun süreli ve güzel bir bronzluk sağlar.
  • Güneşsiz bronzlaştırıcı değildir.
  • Hafif ve yağlı his bırakmayan formül
  • Yüksek etkili UVA/UVB filtresiyle anında koruma sağlar.
  • Suya dayanıklıdır.

Kullanma Talimatları

  • Güneşe çıkmadan önce bol miktarda sürün. Özellikle deniz/havuzdan çıktıktan sonra yenileyin.
  • Uzun süre güneşlenmekten kaçının ve az miktarda uygulandığında güneşe karşı daha az koruyucu görev yapar.
  • Kremin cilt tarafından tamamen emilmesi beklenmelidir.

nivea-sun-koruma-bronzluk-gunes-sutu-1

Nivea sun güneş sütünü bronzluk artırıcı olduğu için tercih ettim aslında. Cildin fazla kızarmasına neden olmayacak fakat çok bronzluk sağlamadan, peynir gibi oluşumu alacak bir ürün arıyordum ve bronzluk artırıcı etkisini okuduğumda hemen sepete attım. Gerçekten kızarmadan direk bronzlaşabiliyorsunuz.

nivea-sun-koruma-bronzluk-gunes-sutu-4

Cildimi yakmadı, denize sık girdiğim hatta günün yaklaşık 4 saati denizde geçirdiğim ve güneşte gezindiğim halde gayet iyi koruduğunu düşünüyorum. Tek eksiğim denizden sonrası için kullanmamış olmam, sonrasında cildim inanılmaz soyuldu (tatilden 15 gün sonra soyulmalar yaşadım). Gerçi cildim yenileniyor bu konuda da olumlu düşünmeye çalışıyorum. 😀 Soyulma problemi istemiyorsanız mutlaka kremi yenilemekte ya da farklı serinletici jellerden kullanmanızı tavsiye ederim.

nivea-sun-koruma-bronzluk-gunes-sutu-5

Beyaz renkte ve yoğun yapıda fakat yapısının yoğun olmasına bakmayın hemencecik vücutta emiliyor. 30 spf içeren bir güneş sütü,  miktar olarak da gayet iyi fakat ambalajı sprey formda olabilirdi. Kremi alırken şiddet uyguladım resmen: D

nivea-sun-koruma-bronzluk-gunes-sutu-6

200 ml bereketli bir ürün.  Kullanıldığında hemen emiliyor. Beyaz beyaz kalmıyor. Önerebileceğim, çok memnun kaldığım bir ürün, tatile gitmeyi planlayanlar gönül rahatlığı ile alabilir. Fiyatı: 43 TL civarı…

Sorularınız ve önerileriniz için yorum bırakmayı ve bloğumu takip etmeyi unutmayın. Kendinize iyi bakın 🙂

Önerilen yazı ==> tatil makyaj çantamda ne var?

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir