Nivea Bakım Yapan Göz Makyaj Temizleyici

Merhaba, bloğuma hoş geldiniz 🙂

Makyaj temizleme konusunda oldukça hassas olduğumu neredeyse her bakım yazılarımda belirtiyorum. Cildimizin nefes alması, kendini toparlayabilmesi için makyaj temizliği oldukça önemli adımlardan biri bence ve kesinlikle ihmal edilmemesi gerekiyor. Özellikle gece yatmadan makyajlarımızı çıkarmaya ve nemlendirici krem ya da serum kullanarak cildinize bakım yapmamız şart sağlıklı bir cilt için… Bu sıralar favorim ise Nivea bakım yapan göz makyaj temizleyici…

Nivea bakım yapan göz makyaj temizleyicisi hassas göz çevresine sahip olanların rahatlıkla kullanabileceğini, suya dayanıklı maskara ve makyajı rahatlıkla çıkarıp bakım yaptığını vaat ediyor. Benim de göz çevrem oldukça hassas ve makyajımı temizlerken yakmasını ya da sonrasında yağlı his bırakan ürünleri kullanmak işkence gibi geliyor. Nivea bakım yapan göz makyaj temizleyicisi pembe renkte ve çift fazlı bir ürün ayrıca lens kullananlar da rahatlıkla tercih edebileceği yazıyor.

  Nivea bakım yapan göz makyaj temizleyicisi kullanımı: Makyajınızı çıkarmadan önce makyaj temizleyiciyi iyice çalkalayın. Homojen bir yapıda iken pamuk üzerine dökün ve makyajınızı içten dışa doğru nazik bir şekilde temizleyin.

  Nivea bakım yapan göz makyaj temizleyicisi yorumlarım:

  • Göz çevrem oldukça hassastır ve kolay sulanır. Bu yüzden özellikle eyeliner seçiminde waterproof özellikli ürünler kullanıyorum son dönemde… Haliyle çıkarması da zor olabiliyor. Nivea göz makyaj temizleyicisi suya dayanıklı ürünleri kolay bir şekilde, gözlerimi ovuşturmaya gerek kalmadan hemen çıkardı.
  • Kullanırken hiçbir şekilde yanma, yağlı bir his yaşamadım.
  • Kirpiklerimde dökülme gibi bir sorunla karşılaşmadım.
  • Tek eksi özelliği tüm makyajımı çıkardıktan sonra gözlerimin köşelerinde çok hafif bir yanma hissettim. Uzun sürmedi bu yanma onu da belirtmeliyim. Hatta bu yanma hissi biraz da göz çevremin kuruluğundan kaynaklı… Nemlendirici uyguladığımda hiçbir sorun yaşamadım.
  • Ekstra bakım yaptığını düşünmüyorum.

Ambalajı pek pratik değil. Bu soruna bir çözüm bulsalar keşke bazen ürünü alırken dökebiliyorum…  125 ml ve beklediğimden daha bereketli bir ürün…

İçeriğini merak ederseniz üst fotoğraftan inceleyebilirsiniz. Nivea bakım yapan göz makyaj temizleyici fiyatı 18 TL, ben indirimde 12 TL civarı bir fiyata aldım. Gratis, Rossmann ve diğer kozmetik mağazalarından kolaylıkla alabilirsiniz.

     Sizler Nivea makyaj temizleyicilerini kullandınız mı? Favori göz makyaj temizleyicileriniz neler? Benimle yorum olarak paylaşırsanız çok sevinirim. Bloğumu beğendiyseniz abone olarak, instagram, facebook, Google plus ve pinterest üzerinden takip ederek yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz. Kendinize iyi bakın, hoşçakalıın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

13 yorum

    1. Makyaj temizliği önemli ablacığım mutlaka dikkat et, cildimiz önemli zira :)) Çok öpüyorum ablacığımm :))

  1. Benimde bu tür ürünler gözümde yanma yapıyor o yüzden jel temizleyicileri yeğliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir