Nuxe Makyaj Temizleme Yağı

Nuxe Huile Demaquillante Micellaire Kullananlar

Merhaba güzel okuyucularıııım, bloğuma hoş geldiniiiz 🙂

Bugün sizlere makyajımı çıkardığım üründen bahsedeceğim: Nuxe Makyaj Temizleme Yağı orijinal ismi “Nuxe Hule Demaquillante Micellaire” … Yaklaşık altı aydır cilt bakım aşamalarını kısa ve öz tutmaya çalışıyorum. Üst üste ürün kullanmkatan hem yoruldum hem de cildime yoğun kimyasal içeren malzemeler kullanmak istemiyorum. Bu yüzden makyajımı çıkarırken temizleme yağlarını merak etmeye başladım. Hem göz makyajımı hem de cilt makyajımı kolay tek adımda çıkarsın istedim ve Nuxe makyaj temizleme yağını kullanmaya karar verdim. Dilerseniz hemen Nuxe Hule Demaquillante Micellaire Nasıl Kullanılır, Yorumlarım neler onlara değineyim.

Nuxe Makyaj Temizleme Yağı Kullananlar
Nuxe Makyaj Temizleme Yağı Kullananlar
Nuxe Huile Demaquillante Micellaire Kullananlar
Nuxe Huile Demaquillante Micellaire Kullananlar

İçindekiler

Nuxe Hule Demaquillante Micellaire | Nuxe Makyaj Temizleme Yağı Kullananlar

Ben önce cilt makyajımı temizliyorum. Avucuma 2-3 pompa alıp cildime uyguluyorum. Sonrasında da tekrar 2-3 pompa ürün alıp göz makyajımı çıkarıyorum. Benefit maskaralarını rahatlıkla çıkarıyor.

Nuxe Makyaj Temizleme Yağı Yorumlar
Nuxe Makyaj Temizleme Yağı Yorumlar

Nuxe Hule Demaquillante Micellaire | Nuxe Makyaj Temizleme Yağı Yorumlar

  • Güneş kremi, fondöteni vs çok güzel bir şekilde çıkarıyor. Bazı günler üzerinden temizleme jeli ile geçiyorum. Ancak çok yorulduğum günlerde cildimi tonikliyorum. Favori toniğim ise Viacure Skin Cleansing Tonic yazımda bulabilirsiniz. Kendisi gelmiş geçmiş en en iyi toniktir bana kalırsa… Çok bilindik bir marka değil ancak cildimi sakinleştirip rahatlatması ve gözeneklerimi sıkılaştırması ile gönlüme taht kurdu.
  • Göz makyajımı çıkarırken azıcık zorlanıyorum. Ancak daha önce kullandığım ürünlerle karşılaştırınca çok etkili bir yağ diyebilirim. Zorlandığım kısım gözlerimde buğuya neden olması… Beş dakika vs sürüyor sonrasında geçiyor ancak o dakikalar çekilmez geliyor.
  • Suya dayanıklı maskaraları çok güzel bir şekilde temizliyor.
  • Kokusu keskin olduğu için sevemiyorum. Astımı, migreni olanların seveceğini düşünmüyorum.
  • Alerji, sivilce, kaşıntı gibi reaksiyonlar gözlemlemedim.
Nuxe Hule Demaquillante Micellaire Blog
Nuxe Hule Demaquillante Micellaire Blog

Pompalı ambalaja sahip olması kullanım kolaylığı sağlıyor. Özellikle yorgun olduğum dönemlerde şipşak makyajımı temizleyebiliyorum.

Nuxe Hule Demaquillante Micellaire | Nuxe Makyaj Temizleme Yağı Nerede Satılıyor?

Nuxe ürünlerini eczanelerden ve Kozmela’dan alabilirsiniz. Ben çoğu ürününü severek kullanıyorum. Hatta çok amaçlı kuru yağı ve termal suyu evde olmazsa olmazım diyebilirin. Nuxe Makyaj Temizleme Yağını tekrar alacağımı sanmıyorum kokusu ve gözümü bulanıklaştırdığı için… Çok daha güzel makyaj temizleme yağları vardır diye düşünüyorum hatta favorileriniz varsa yorumlarda bırakırsanız çok sevinirim. 🙂

Nuxe Makyaj Temizleme Yağı Blog
Nuxe Makyaj Temizleme Yağı Blog

Bir sonraki yazımda görüşürüüüüz, sizi seviyoruuum 🙂 Instagram Meryemlecom hesabımdan takip edebilirsiniz 🙂 <3

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir