Nyx Eye And Eyebrow Pencil SPE 906 Beyaz Göz Kalemi

Nyx Eye And Eyebrow Pencil SPE 906 Beyaz Göz Kalemi

Merhabaa güzelleeeriiim, bloğuma hoş geldiniz 🙂

Bugün ne kadar zamandır aklımda olan fakat hep ertelediğim bir yazı ile sizlerleyim: Nyx eye and eyebrow pencil SPE 906 beyaz göz kalemi… Beyaz göz kalemleri ya da ten rengi olanları göz içine ve kaş altlarını aydınlatmak için kullanılıyor. Ben genellikle ten rengi göz kalemi tercih etsem de bazen gözlerimi daha belirgin göstermek için ve biraz daha çarpıcı bakışlar elde etmek istediğimde kullanıyorum. Bunun içinse Nyx’ten yaptığım büyük bir alışverişim sırasında atmıştım sepete… Nyx ürünlerini çok çok sevsem de aralarında beni hayal kırıklığına uğratanlar oldu. Örneğin Nyx Professional Makeup Eyeliner yazıma göz atabilirsiniz. İncelemediğim daha birçok  ürünü var; artık yavaş yavaş bloğuma eklemeye çalışacağım güzeller 🙂 Beyaz göz kalemi arayanlara fikir vermek için hemencecik incelememe geçiyorum.

Nyx Eye And Eyebrow Pencil SPE 906 Beyaz Göz Kalemi
Nyx Eye And Eyebrow Pencil SPE 906 Beyaz Göz Kalemi

İçindekiler

Nyx Eye And Eyebrow Pencil SPE Beyaz Göz Kalemi Yorumlarım

  • Beyaz göz kalemi ne işe yarar derseniz yazımın başında belirttiğim gibi beyaz göz kalemleri  göz altının içine ve kaş altına uygulanıyor. Göz altlarına uygulamak daha uyanık bir görünüm elde edilmesini sağlarken kaş altlarına uygulamak ise daha kalkık kaşların elde edilmesine yardımcı oluyor.
  • Nyx beyaz göz kalemi yumuşacık ve gerçekten bembeyaz bir rengi var.
  • Bazı göz kalemleri kırılır, ucu bir tuhaf olur ya bu kalemde öyle bir sorun yaşamadım. Son dönemde bloggerlara pr gönderisi olup çok övülen birkaç ürün aldım ve gerçekten çöp ürünler olduğunu gördüm arkadaşlar, onların yazıları da gelecek takipte kalın!
  • Göz altınıza sürdüğünüzde tam iç kısımda değil de kenarlarda birikme yapıyor ve bu da tuhaf bir görünüme neden oluyor. Bundan hoşlanmıyorum açıkçası ve mümkün olduğunca az sürmeye çalışıyorum.
  • Kaş altlarını aydınlatmak için de pek başarılı olduğunu söyleyemem. Şimdi olsa bembeyaz ambalajı olan bir göz kalemi var Nyx’in, slide on eye pencil serisi onu alırdım diye düşünüyorum.
  • Nötr olduğum ve olmasa da olur dediğim bir beyaz kalem kendisi arkadaşlar, uygun fiyatlı Catrice kalemlerine bakın daha iyi!
Nyx Beyaz Kalem Kullananlar
Nyx Beyaz Kalem Kullananlar

Beyaz Göz Kalemi Uygulaması

Beyazlığını daha iyi göstermesi için koyu bir göz makyajı yaptım. Daha çok bordo, kızıl göz makyajlarında tercih ediyorum beyaz kalemleri…

Beyaz Göz Kalemi Uygulaması
Beyaz Göz Kalemi Uygulaması
Nyx Beyaz Kalem Blog
Nyx Beyaz Kalem Blog

Nyx Eye And Eyebrow Pencil SPE 906 Beyaz Göz Kalemi Nerede Satılıyor? / Fiyatı

Nyx ürünlerini ben genellikle online’dan alıyorum fakat şubeleri ve Watsons‘tan da alabilirsiniz. Benim en çok sevdiğim Nyx ürünleri ise kaş ürünleri, far paletleri, rujları, aydınlatıcıları ve set paletleri… Onun haricinde kalemleri ile pek anlaştığım söylenemez. Kullandığım ve yorumladığım diğer ürünleri için bloğumun arama bölümüne “Nyx makyaj malzemeleri” yazmanız yeterli canlar! Nyx Eye And Eyebrow Pencil SPE 906 Beyaz Göz Kalemi fiyatı 30-35 TL civarında…

Nyx Makyaj Ürünleri
Nyx Makyaj Ürünleri

Bloğumdaki makyaj ürünleri incelemlerimi merak ederseniz Makyaj Kategorisine ışınlanabilirsiniz. 🙂

Bloğumu beğendiyseniz yeni yazılarımdan haberdar olmak için Instagram, Facebook ve Google Plus hesaplarımı takip edebilirsiniz. Hoşçaaakaalııın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir