Özel İmmergas Servis İstanbul’da Her Yerde!

İmmergas Servis

Birçok kişinin kombi servisleri ile ilgili birçok olumsuz anısı vardır. Yoksa bile toplum algısı nedeni ile her teknik servise potansiyel dolandırıcı gözüyle bakıyor. İşte bu bakış açısını yıkmaya niyetli olan bir kombi servisi var; immergas servisi. Bu servisin önceliği müşteri memnuniyeti. Bu nedenle müşterilerine mümkün olan en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyor.

İmmergas marka kombiler çok da yaygın olmayan bir kombi markası. Bu nedenle bu markaya ait servis bulmak çok da kolay değil. Fakat İstanbul’da oturuyorsanız 444 78 56 numarasını arayarak bu markanın servisine ulaşabilirsiniz ve şimdiye kadar almadıysanız bir servis deneyimini yaşayabilirsiniz. Çünkü bu serviste çalışanlar asık suratlı değil, sorduğunuz her soruyu uzun uzun yanıtlıyor. Ayrıca yapılan işlemlerin hemen her adımını size detaylı olarak anlatıyor. Sizin onayınızı almadan hiçbir işlem yapmıyor.

Bu servis yapmış oldukları onarım işlemlerinde kendilerine o kadar güveniyor ki, hem yapmış oldukları işlemler için, hem de değişen parçalar için 1 yıllık garanti veriyor. Uzun yıllar boyunca bu işi yapmanan vermiş olduğu uzmanlık ve müşterilerine sunmuş olduğu güven ile herkesin tercih nedeni olmayı başardı.

Ayrıca 7 gün 24 saat çağrı merkezi olması, gezici ekipleri ile en kısa sürede verilen adrese gelmeleri, onarım esnasında her konuda şeffaf olmaları servisin diğer özellikleri. Yani immergasservis.org adresinin başarısı tesadüf değil, yılların birikimi.

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir