Pantene Pro-v Doğal Sentez Saç Bakım Maskesi

Herkese merhabalar 🙂

Saç bakımı tüm kadınlar için vazgeçilmez ve titiz bir konudur. Aslında sadece kadınlar için değil erkekler için de önemlidir. Genellemeyi sevmediğim için yine bir anda kendime antitez oluşturdum. 😀 Neyse konuyu fazla uzatmadan hemen esas noktaya gelelim.
CAM01691

CAM01693

Pantene Pro-v Doğal sentez serisinin saç maskesini ben seri dışında kullanmayı tercih ettim. Çünkü yıllardır dönüp dolaşıp aynı elidor şampuanlarını kullanan biri olarak başka bir şampuan ya da kreme geçtiğimde saçlarımı toparlamak oldukça zor oluyor. Saçlarımın yapısı ince telli, kuru ve oldukça kıvırcık… 😀 Şu sıralar saçlarımı uzatma evresinde olduğum için bakımına da oldukça özen göstermeye çalışıyorum. Bu yüzden doğal yağ içeren ürünleri tercih etmeye olduğunca özen gösteriyorum. Pantene doğal sentez maskesini de bu yüzden tercih edip deneyimlemek istedim. Öncelikle vaatlerine bir bakalım.
✔Saçları derinlemesine besleyip, iki dakikada onardığı
✔Şekillendirmeden dolayı gücünü kaybeden saçları toparlamayı
✔Saçlara ipeksi bir yumuşaklık katmayı vaadediyor.
CAM01695

CAM01697

CAM01723
Ambalajı oldukça kullanır miktarını ayarlayabiliyorsunuz. Beyaz renge sahip, orta yoğunlukta ve kokusu muh-te-şem. Diğer maskelere oranla içeriği biraz daha temiz ve paraben içermiyor. Ben haftada bir kez kullandım. Saçlarımı kremledikten sonra masaj yaparak ürünü ortalama 3-4 dakika beklettim. Saçlarımın kuru olmasına rağmen o kadar ağırlaştırdı ki sonrasında bakım yağına falan elim gitmedi. Saçlarımı hafif kepeklendirmeye başladı ki en nefret ettiğim durumdur. Bazı blog yazarlarının saçlarının yapısını değiştirdiğini ve sonrası saç yıkamalarında bile o ağırlığın gitmediğini okudum. Serisi ile birlikte kullanılsa nasıl bir tepkime olur düşünmek bile istemiyorum. Bu yüzden sadece hafta sonu evde kalacaksam saçlarıma uyguluyorum ve ertesi gün hemen yıkıyorum ki o yağlı görünümle dolaşmayayım diye.. Bitirmek için kullandığım bir ürün oldu, bir daha almayacağım. Kullandıysanız siz nasıl bir sonuç aldınız?

Hoşçakalın !

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir