Quick Fix Facials Exfoliating Scrub Mask / Peeling Etkili Maske

Merhaba, bloğuma hoş geldiniz 🙂

Cildim kuru olduğu için peeling, cilt bakımı benim için olmazsa olmaz adımlardan… Aksi halde ten makyajı diye bir şey olmuyor. O pul pul görünüm, ürünün cilde yedirilmemesi, yedirilse bile bir süre sonra cildin kuruyup ürünü çatlatması gibi problemler yaşayabiliyorum. O yüzden mümkün olduğunca hafta 2 kez peeling yapmaya özen gösteriyorum. Bakım kategorisinden kullandığım ürünlere bakabilirsiniz. Bu aralar severek kullandığım Quick fix facials exfoliating scrub maskesinden bahsedeceğim.

  Quick fix facials exfoliating peeling etkili maske vaatleri:

 • Siyah nokta problemi olan, tıkalı gözeneklere sahip olanlar ve cildini temizlemek isteyenler için ideal ürün olduğunu söylüyor.
 • İçerisindeki pembe kil sayesinde cildi derinlemesine temizlediğini,
 • Glikolik asit ile cilt renk tonunu eşitlediğini,
 • Nar ekstresi-antioksidan ile yaşlanma karşıtı özelliği ile parlak bir cilt elde edileceğini savunuyor.

Quick fix facials exfoliating peeling etkili maske kullanımı: Nemli cilde büyük tabaka halinde uygulanacağı söyleniyor ki ben genellikle bu şekilde kullandım. Eğer bölgesel uygulamak isterseniz siyah noktalar için elinizle o bölgeleri ıslatıp uygulamanızı öneriyor. 10 -15 dakika bekletme süresi var sonrasında ılık su ile yıkayın.

Quick fix facials exfoliating peeling etkili maske yorumlarım:

 • Ben genellikle duştan çıktıktan sonra ya da cildimi güzel bir şekilde temizledikten sonra ıslak cildime uyguluyorum. Yaklaşık 15 dakika bekletiyorum.
 • Sağlıklı, parlak bir cilt elde ediyorum.
 • Siyah noktalara bu kadar etki edeceğini düşünmemiştim ki cildime dikkatli baktığımda siyah nokta denen bir şey yoktu. Tabii birkaç gün sonra o siyah noktalar tekrar çıktı :/ Yani maskeyi düzenli kullanmak gerek…
 • İçerisindeki pembe kilin cildime çok iyi geldiğini ve peeling görevini başarıyla yerine getirdiğini düşünüyorum. Öyleki uzunca bir süre sadece bu peeling etkili maskeyi kullandım ve kullanmaya devam edeceğim.
 • Cildimde herhangi bir reaksiyona neden olmadı.
 • İnce tanecikleri hassas olan cildimi çizmedi ve masaj yaparak uyguladığımda cildimi iyi bir şekilde temizlediğini gözlemledim.

Mor üzerinde turuncu-beyaz yazıları olan bir ambalajı var. Tüp formunda ve istediğim kadar ürünü çok kolay bir şekilde alabiliyorum. Çok hafif bir pembe rengi var. Yapısı birazcık yoğun ve dağıtımı zor o yüzden belirli miktar alıp artırarak uygulamakta fayda var.

İçeriğine üst fotoğraftan bakabilirsiniz. Alkol ve parfüm içeriyor o yüzden tüm cilde uygulamadan alerji testi yapmak gerek… Bildiğiniz kil kokusu var fakat rahatsız etmiyor. 100 ml ve 12 ay kullanım süresi var. Quick fix facials exfoliating peeling etkili maske fiyatı 15 TL civarıydı. Quick fix markasının diğer ürünlerine de şans vermeyi düşünüyorum ve markayı gratis’lerde bulabilirsiniz.

         Sizin sevdiğiniz maskeler, peelingler neler? Quick fix markasının ürünlerini denediniz mi? Benimle yorum olarak paylaşın lütfen! Bloğumu beğendiyseniz instagram, facebook, Google plus ve pinterest üzerinden takip ederek yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz. Kendinize çok iyi bakın, hoşçakalıın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

8 yorum

 1. Maske kullanmayı çok seviyorum. Bu sıralar cildim çok yağlı bir hal aldı. Mevsim geçişleri mahvediyor. Haftada bir mutlaka maske yapıyorum canım :))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir