Ruby Rose Far Bazı

Far Bazı Nasıl Kullanılır?

Merhaba güzellerim, bloğuma hoş geldiniiiz :))

Bugün sizlere büyük ümitlerle alıp hüsrana uğradığım bir üründen bahsedeceğim: Ruby Rose Far Bazı … Bloğumu takip ediyorsanız makyaj deyince aklıma direkt göz makyajı gelir. Hatta bloğumda fırsat buldukça denediğim far bazlarını yorumluyorum. Diğer incelediğim ürünleri merak ederseniz  bloğumun arama bölümüne “far bazı yorumları” yazıp aratarak istediğiniz ürünle ilgili fikir sahibi olabilirsiniz canlar 🙂 Ruby Rose ürünleri oldukça uygun fiyatlı lakin bazılarının performansı yok denecek kadar az… Bu yüzden almadan önce iyi araştırmanızı öneririm. Ben Ruby Rose ürünlerini Cosmohome’dan alıyorum. Çoğu yorumunda hatta markanın tüm inceleme kısmında tek olumsuz şeye rastlamadım. Ama ne yazık ki benim kullandığım far bazı benden geçer not almadı. İsterseniz hemen Ruby Rose Far Bazı İncelemesine geçelim.

Far Bazı Ne İşe Yarar?
Far Bazı Ne İşe Yarar?

İçindekiler

Far Bazı Ne İşe Yarar?

 • Yağlı göz kapaklarına sahipseniz pudralı far bazı tercih etmelisiniz. Bu göz kapağınızı makyaja hazırlayıp yağ oranını azaltacaktır.
 • Göz kapaklarını eşitleyici far bazı göz kapaklarındaki renk eşitsizliğini giderir.
 • Göz makyajının kalıcılığını artırır, far birikmesini engeller.
 • Farların daha pigmentli ve güzel durmasına yardımcı olur.
 • Yukarıda saydığım tüm özelliklerden dolayı ben makyajımı yapmadan önce mutlaka far bazı sürerim. Göz çevrem kuru olduğu için çoğu günler öncesinde göz kremi uygulayıp sonrasında far bazı uyguluyorum.
Far Bazı Nasıl Kullanılır?
Far Bazı Nasıl Kullanılır?

Far Bazı Nasıl Kullanılır?

Çok kuru göz çevresine sahipseniz benim gibi öncesinde mutlaka nemlendirici sürmelisiniz. Ama göz kapaklarınız yağlıysa far bazı uyguladıktan sonra pudra sürerseniz makyajınız daha uzun süre kalacak, farlar pigmenlerini daha çok belli edecektir.

Ruby Rose Far Bazı Yorumlar
Ruby Rose Far Bazı Yorumlar

Ruby Rose Far Bazı Yorumlarım

 • Benim göz çevrem kuru olmasına rağmen yağlandırdı. Gözlerimin üzerinde hafif bir ağırlık yapmadı desem yalan olur. Bazı far bazları da yoğun silikon içerdiğinden (örneğin Wet n Wild far bazı ) gerginlik yaratabiliyor. O yüzden far bazı seçerken size uygun olup olmadığını araştırmanızı öneririm.
 • Göz kapağındaki renk eşitsizliklerini gidermiyor maalesef…
 • Bu far bazından sonra mutlaka pudra ile geçiyorum ya da kemik rengi bir far kullanıyorum.
 • Far pigmentasyonunu artırıyor.
 • Makyajın kalıcılığını artırmıyor ne yazık ki…
 • Farlar 3-4 saat sonrasında gölgelendirme yaptığım kavis bölgesinde birikmeye başlıyor.
 • Uygun fiyatlı ancak hiç memnun kalmadığım bir far bazı oldu kendisi… Elimde olanı bile kullanmıyorum o yüzden denk gelirseniz yanından bile geçmeyin.
Ruby Rose Far Bazı Kullananlar
Ruby Rose Far Bazı Kullananlar

Rengi beyaz, yapısı hafif uygulandığında hemen emiliyor.

Far Bazı Blog
Far Bazı Blog

Ruby Rose Far Bazı Nerede Satılır?

Ruby Rose ürünlerini kendi web sitelerinden ve Cosmohome‘dan temin edebilirsiniz. Yüz makyaj bazından çok menun kalsam da far bazı cık olmamış, yapamamışlar 😀 Yüz bazı ile ilgili yorumlarımı okumak isterseniz  yazıma bakabilirsiniz hatta canlar 🙂 Ruby Rose far bazını 7-8 TL civarında bir fiyata almıştım.

Bloğumdaki makyaj ürünleri incelemlerimi merak ederseniz Makyaj Kategorisine ışınlanabilirsiniz. 🙂

Bloğumu beğendiyseniz yeni yazılarımdan haberdar olmak için Instagram, Facebook ve Google Plus hesaplarımı takip edebilirsiniz. Hoşçaaakaalııın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir