Sleepy Natural Ped Yorumlarım

Sleepy Natural Ped Kullananlar

Merhaba güzelleriiiim, bloğuma hoş geldiniiiz 🙂

Bugün sizlere annemle çok severek kullandığımız bir üründen bahsedeceğim: Sleepy Natural Pedler … Sleepy markasını mutlaka marketlerde görmüşsünüzdür. Uygun fiyatlı ürünlere sahip, yerli bir marka… Ben daha önce ıslak mendillerini severek kullanmıştım. Vizelerim başlamadan öncede Sleepy ailesinden güzel bir paket almıştım. Detaylarını merak ederseniz Sleepy Natural Markasından Gelenler yazıma bakabilirsiniz. Yaklaşık iki aylık bir periyotta pedleri kullanma fırsatım oldu. Bu arada adet dönemlerim ilk üç gün çok ağrılı ve yoğun geçer. Öyleki ilk üç gün gece boyu pedler tercih ediyorum. Tüm gün dışarıda olacaksam da mutlaka ama mutlaka güvendiğim, kokuyu hapseden pedleri kullanmaya çalışırım. Kokulu pedleri çok tercih etmiyorum bu arada… Orkid’in kokulu pedleri normal koku ile birleşip tuhaf bir kokuya neden olabiliyor. Ayrıca çok da sağlıklı gelmiyor içerdiği parfümden dolayı… O yüzden kokulu pedleri kullanmanızı önermem. Dilerseniz hemen Sleepy Natural Ped İncelemesine geçelim.

Sleepy Natural Ped Kullananlar
Sleepy Natural Ped Kullananlar
Sleepy Natural Ped Çeşitleri
Sleepy Natural Ped Çeşitleri

İçindekiler

Sleepy Natural Ped Çeşitleri

 • Ultra Hassas 2 mm Süper İnce Uzun
 • Ultra Hassas 2 mm Süper İnce Normal
 • Ultra Hassas 2 mm Ultra Thin Uzun
 • Ultra Hassas 3mm İnce Gece
Ped Kullanım Süresi
Ped Kullanım Süresi
Sleepy Natural Ped Özellikleri
Sleepy Natural Ped Özellikleri

Sleepy Natural Ped Özellikleri

Doğal bambudan elde edilen emici liflerler, saf su ile dokunmuş yumuşacık kanatları ve kuruluğu artıran doğal pamuk lifleri ile Sleepy Natural, sizi doğal bir rahatlıkla buluşturuyor. Paraben, parfüm ve renklendirici desen içermeyen iç yüzeyiyle özel günlerinizi saf bir mutlulukla geçirmenize yardımcı oluyor. Sleepy Natural ayrıca vegan ve helal sertifikalarıyla da doğal olarak güven veriyor.

Sleepy Natural Ped Yorumlarım
Sleepy Natural Ped Yorumlarım

Sleepy Natural Ped Yorumlarım

 • Adet günlerimde ilk üç gün dışarda olacaksam güvendiğim pedleri kullandığımı söylemiştim. Ancak pedlerle ilgili görüşlerim oluşması açısından iki dönemde de sadece Sleepy pedleri kullandım.
 • Adetimin yoğun olduğu dönemlerde 3 mm Uzun gece olanları kullandım. Diğer günlerde 2 mm olanları tercih ettim.
 • Pedler renksiz ve düz; kullanımı oldukça basit… Ancak pedleri çıkarırken çamaşıra çok fazla yapıştığından çıkarırken zorlandım.
 • Pedleri açarken çok az ses çıkarması da güzel yanlarından çünkü dışarıda kullanırken cırt cırt ped seslerinden rahatsız oluyorum. Bu sadece ped için değil ses sevmiyorum 😀 Yoksa çok doğal bir şey, büyütmeye gerek yok.
 • Büyüklüğü dolayısıyla taşma, bulaşma sorunu vs yaşamadım.
 • Kalın bir yapısı olmasına rağmen cildimi hiçbir şekilde tahriş etmedi, kaşıntıya neden olmadı. Ki cildim çok hassas olmasına rağmen gerçekten beğendiğim  ve içeriğine güvendiğim bir ped oldu.
 • Kuruluk hissiyatı biraz daha iyi olabilirdi bence ama sıklıkla değiştirdiğim için çok da problem olmadı açıkçası… Bu arada araştırmalara göre kadınlar pedlerini çok uzun süre değiştirmiyormuş. Arkadaşlar mümkün olduğu kadar sık pedlerinizi değiştirin, aksi halde bakteri vs kolaylıkla üreyip sağlığımızı tehdit edebiliyor. İstediğiniz ped markasını kullanın ama mutlaka pedinizi sıklıkla değiştirmeye özen gösterin!
 • Koku sorunu yaşamadım ki bu detay benim için önemli!
Ped Ne İşe Yarar?
Ped Ne İşe Yarar?
Parfümsüz Ped Önerileri
Parfümsüz Ped Önerileri
Ped Önerisi
Ped Önerisi

Gördüğünüz gibi pedler beyaz, uzunluğu ideal…. Kullanımı kolay ve performansı fiyhatlarına oranla gerçekten çok başarılı… Bazı yorumlarda Kotex’le eş değer tutmuş. Ancak size tüm samimiyetimle söyleyebilirim Kotex kadar hemen deforme olan bir ped markasıyla daha karşılaşmadım.

Sleepy Ped Yerli Mi?
Sleepy Ped Yerli Mi?
Ped Özellikleri
Ped Özellikleri

Sleepy Natural Ped Nerede Satılıyor?

Sleepy Natural ürünlerini birçok markette ve kendi web sitelerinden temin edebilirsiniz. Uygun fiyatlı, performansı yüksek ürünleri olan yerli bir marka… Islak mendilleri de harika denemediyseniz şans vermenizi öneririm. Sleepy Natural Islak Cep Mendili Rose Garden yazımda da detaylı incelemiştim hatta 🙂

Sleepy Natural Ped Nerede Satılıyor?
Sleepy Natural Ped Nerede Satılıyor?

Umarım fikir verebilmişimdir, daha fazla ürün incelemelerim için bloğumdaki Bakım kategorisine göz atabilirsiniz.

Bloğumu beğendiyseniz Instagram, Facebook ile takip ederek yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz. Hoşçakalın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

1 Yorum

 1. Bence sleepy ürünleri gerçekten muhteşem ciddi manada doğal duruyor kokuyor herşeyiyle insan görünce bi oh diyor bu markayı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir