Sleepy Natural Markasından Gelenler

Sleepy Markası Hangi Ülkenin?

Merhaba güzelleriiim, bloğuma hoş geldiniiz 🙂

Bugün çok severek kullandığım markanın işbirliği teklifinden gelen ürünleri kurcalayacağız:  Sleepy Markasından Gelenlere göz attığımızda çeşitli uzunlukta ve kalınlıktaki pedler, ıslak mendil ve makyaj temizleme mendili bulunduruyor. Pedleri hem büyük boyda hem de mini boyda göndermeleri düşünceli bir davranış bence 🙂 Daha önce ıslak mendilini kullandım ve çok memnun kalmıştım. Hatta ara ara da kullanırım. Kargoyu aldığımda telefonda arkadaşımla konuşuyordum; hangi marka gönderim yaptı diye sorunca Sleepy dedim ve o da ıslak mendilleri çok güzel onların diye eklemişti. :)) Ürünleri deneyimledikçe yorumlarımı bloğumda paylaşacağım güzeller 🙂 Dilerseniz Sleepy Markasından Gelenlere bakalım hemen 🙂

Sleepy Natural Ürünleri
Sleepy Natural Ürünleri

İçindekiler

Sleepy Markası

Sleepy yerel bir marka olduğu için benim için daha değerli açıkçası… İletişim konusunda oldukça nazik ve ne istediğini gayet açık bir şekilde belirten bir marka… Sleepy ürünlerinin bebek bezleri de oldukça meşhur bu arada bebeği olan ya da doğacak olanlar araştırabilir.

Sleepy Markası
Sleepy Markası

 

Marka ile ilgili tanıtım yazısı:

İş, ev ya da okulda, hayatın ritmine ayak uydurmak derken günler geçip gidiyor. Ama tüm bu anlarda aslında tek bir şeyin peşinden gittiğimizin farkında mısın? Mutluluk! Aslında her hareketimizi sonunda mutlu olmak için yapıyoruz.

Durum böyle olunca malum günlerde de mutlu olmak istememiz çok doğal.

Evet ruh halimiz değişken oluyor, evet sancılar yaşanabiliyor ve evet bazen de öyle bir oluyor kki kimseyle tek kelime konuşmak istemiyoruz. Ama tüm o günlerde bile aslında tek istediğimiz şey mutluluk.

Doğal bambudan elde edilen emici lifleri, saf su ile dokunmuş yumuşacık kanatları ve kuruluğu artıran doğal pamuk lifleri ile Sleepy natural, sizi doğal bir rahatlıkla buluşturuyor. Paraben, parfüm ve renklendirici desen içermeyen iç yüzeyiyle özel günlerinizi saf bir mutlulukla geçirmenize yardımcı oluyor. Sleepy Natural ayrıca vegan ve helal sertifikalarıyla da doğal olarak güven veriyor.

Siz de sleepy.com.tr adresine girerek tüm Sleepy Natural ürünlerine kolayca sahip olabileceklerini ve tüm ürünler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Doğallığı ve içtenliği ile tanınan sevilen oyuncu Özge Özpirinççi ile yeni ve sürprizlerle dolu bir yolculuğa çıkmaya hazırlandığımız şu dönemde, tüm günlerinizi içinizden geldiği gibi yaşamanızı ve her anınızda gülümsemelerin olmasını diliyoruz.

Sleepy Natural | Sleepy Kızlar Kulübü

Sleepy Markası Hangi Ülkenin?
Sleepy Markası Hangi Ülkenin?

Sleepy Ped

Gönderilen Sleepy pedler şu şekilde: Ultra Hassas 2 mm süper ince, Ultra hassas 3 mll ince (yeni çıkmış), gece ve normal olarak iki boyutta ve hepsinden biri büyük biri küçük paketli olmak üzere toplam 6 paket ped içeriyor. Kullandıktan sonra yorumlarım hem sosyal medya hem de bloğumda yer alacak canlar 🙂

Sleepy Natural Ped
Sleepy Natural Ped
Sleepy Natural Ped
Sleepy Natural Ped

Sleepy Islak Mendil

Kokusunu çok sevdiğim ve performansını başarılı bulduğum bir ürün aslında Sleepy’nin ıslak mendilleri. Toplam üç adet ıslak mendil bulunuyor.

Sleepy Natural Islak Mendil
Sleepy Natural Islak Mendil

Sleepy Mankyaj Temizleme Mendili

En çok merak ettiğim ürünlerden biri makyaj temizleme mendili oldu. Bu sıralar ten makyajını minimum tutup çok sade göz makyajı yapıyorum. Yoğunluk ve yorgunluktan makyajımı çıkarmaya çok üşeniyorum. İşte o dönemlerde kullanacağım ürün de belli oldu. 😀 Hepsinin yorumları gelecek güzeller, Sleepy ailesine ürünlerle tanışmamıza fırsat verdiği için teşekkür ederim. Bu arada işbirliği yazısı olsa da yorumlarım objektif şekilde olacaktır.

Sleepy Natural Makyaj Temizleme Mendili
Sleepy Natural Makyaj Temizleme Mendili

Sleepy Natural Nerede Satılır?

Sleepy Natural ürünlerini kendi web sitelerinden alabileceğiniz gibi ürünlerini de araştırıp inceleyebilirsiniz. Ayrıca Watsons, Migros gibi birçok güzellik mağazaları ve marketlerde de bulabilirsiniz. Oldukça uygun fiyatlı ürünleri mevcut…

Sleepy Natural Nerede Satılır?
Sleepy Natural Nerede Satılır?

Umarım fikir verebilmişimdir, daha fazla ürün incelemelerim için bloğumdaki Bakım kategorisine göz atabilirsiniz.

Bloğumu beğendiyseniz Instagram, Facebook ve Google Plus ile takip ederek yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz. Hoşçakalın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir