Tudors Supreme Parfüm

Tudorsun Sahibi Nereli?

Merhaba canlarııım, bloğuma hoş geldiniiiz 🙂

Benim gibi parfüm aşığıysanız ve eşiniz, babanız ya da kardeşiniz de farklı kokulara açık ise harika bir oarfüm önereceğim: Tudors Supreme Parfüm … Ben kadın parfümlerinden çok erkek parfümlerini seviyorum, daha çekici geliyor. Kadın parfümler arasında da çok sevdiğim, sürekli kullandığım alternatifler olsa da arada eşimin parfümlerine salça olmayı pek severim 😀 Bu nedenle olabildiğince kendi zevkime uygun alternatifleri de değerlendiriyorum. Günlük hayatta fresh, çiçeksi ya da temiz kokuları kullanmayı seviyoruz. Eşim meyveli bir tık şekerli ve baharatlı kokuları da seviyor. O nedenle içeriğinde elma, misk, mandalina, amber gibi kokular olan parfümleri tercih ediyorum. Aslında bu notalara en uygun olan ve muazzam bir kokuya sahip olan parfümlerden biri de Tudors Supreme parfüm ve inanılmaz kaliteli, imza, çekici kokular arasında yer alıyor. Dilerseniz Tudors Supreme parfüm yorumlarım, kullanımına geçelim.

Tudors Supreme Parfüm Kullananlar
Tudors Supreme Parfüm Kullananlar

İçindekiler

Tudors Supreme Parfüm Nasıl Koku?

Tam meyve ve fresh kokular içeren muazzam bir parfüm diyebilirim. Ben yaz ve bahar aylarına çok yakıştırıyorum. Benim duyumsadığımda yenilik, dönüşüm, heyecanı anımsatıyor ve her kullandığımızda kendimizi çok çook daha iyi hissediyoruz. İçeriğinde amber olduğu için hafif odunsu bir koku var ancak duyumsadığınızda hâlâ fresh bir koku yayılıyor. Üst nota: adaçayı ve mandalina orta nota tonka fasulyesi ve karamel bulunurken alt notasında vetiver var. Oldukça modern, farklı ancak yumuşak geçişere sahip olan bir parfümdür.

Tudors Supreme Parfüm Yorumlar
Tudors Supreme Parfüm Yorumlar

Tudors Supreme Parfüm Yorumlarım

  • Tudors parfümlerini çok çok severim. Farklı, özgün ve çekici kokulara sahip parfümleri bulunuyor.
  • Özgün ve çekici parfüm önerisi olarak Tudors Supreme deneyebilirsiniz.
  • Fresh ve odunsu kokunun birleşimi günlük bir parfümdür.
  • Daha çok bahar ve yaz aylarına yakıştırıyorum.
  • Günlük kullanım için ideal erkek parfümü arasındadır.
  • Kalıcılığı ortalamanın üzerinde diyebilirim.
  • Gün sonunda kıyafette kesinlikle parfüm bulunuyor. Ancak buram buram kokmasa da ter vs kokmuyor.
Tudors Parfümleri Kalıcı mı?

Tudors Parfümleri Kalıcı mı?

Tudors parfümlerini eşim çok severek kullanıyor. Bence hem kokuları hem de ambalajları şık parfümler arasındadır. Tudors parfümleri kokuları yaklaşık 5-6 saat kalıcı diyebilirim. Bazı durumlarda tazelemek gerekse de halen kıyafetlerde parfüm kokusunu duyumsamak mümkündür. Eşimin kullanıp memnun kaldığı bir diğer parfüm ise Tudors Gold ancak satışı devam ediyor mu bilmiyorum. Merak ederseniz Tudors Gold Erkek Parfümü yazımda incelemesini okuyup fikir edinebilirsiniz.

Tudors Hangi Ülkeye Ait?
Tudors Hangi Ülkeye Ait?

Tudors Hangi Ülkeye Ait?

Tudors markası erkek giyim, erkek aksesuar ve kozmetik ürünleri üreten bir firmadır. Yerli bir markadır. Ülkemize ait olan Tudors markasının hem kıyafetlerini hem de parfümlerini çok kaliteli buluyorum. Şimdiye kadar yaptığımız alışverişlerde de hep çok ilgili ve alternatifi olan ürünleri buluyorum. Bu nedenle yerli olan kaliteli bir marka olduğunu düşünüyorum.

Tudors Marka Kaliteli mi?
Tudors Marka Kaliteli mi?

Tudors Marka Kaliteli mi?

Tudors markasından eşim için birkaç kazak ve boolca parfüm alan biri olarak ortak görüşümüz fiyat performans olarak kaliteli ürünlerinin olduğunu düşünüyorum. Özellikle erkeklerin günlük kombinler yapabileceği farklı ürün skalasına sahip ve bizim şimdiye kadar karşılaştığımız müşteri temsilcileri, iletişimcileri çok ilgili diyebilirim. Ayrıca parfümleri de oldukça kalıcı ve farklı zevklere hitap edebilecek farklı seçeneklere sahiptir.

Tudorsun Sahibi Nereli?

Tudors markasının sahibi Yaşar Ayaydın’dır. Hem marka kurucusu hem de CEO olarak görevine devam etmektedir. Ayaydın, Trabzon Araklı’da dünyaya gelmiştir. Eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’de tamamlamıştır. Tudors genel müdürü kim? 2023 yılının Tudors genel müdürü Recep Ayaydın olarak bilinmektedir.

Tudorsun Sahibi Nereli?
Tudorsun Sahibi Nereli?

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir