Watsons Soothing Foot Scrub /Ayak Peelingi İncelemesi

Merhaba, bloğuma hoş geldiniz 🙂

Bugün sizlere uzun zamandır kullandığım ve ayaklarıma azda olsa rahatlatabildiğim watsons’un ayak peelinginden bahsedeceğim.

watsons-foot-scrub-incelemesi-1

Ayaklarım çok gezdiğimden dolayı sürekli çatlıyor ve bakım yapmazsam daha da çekilmez bir hale geliyor. Özellikle yaz kış demeden ayak kremi kullanarak ayaklarımın nem ihtiyacını karşılamaya çalışıyorum. Son watsons alışverişimde aldığım ayak peelingini henüz bitiremedim ve artık yazmaya karar verdim.

watsons-foot-scrub-incelemesi-6

İçerisinde mor tanecikler bulunan ayak peelingini ben duştan sonra masaj yaparak uyguluyorum. Ayağımdaki ölü derilerimden içerisndeki partiküller sayesinde kurtuldum. Partiküller ne çok büyük ne de çok küçük ki aslında iki türde ve farklı renkte partikülleri var. Ayağımı çizmedi, acıtmadı. Ayak derimi yumuşattı. Bunun haricinde ekstra bir bakım yapmadı.

watsons-foot-scrub-incelemesi-4

İçerisinde herhangi bir bakım yağı olmadığından sonrasında hemen nemlendirme ihtiyacı duyuyorum. Aksi halde ayaklarım feci şekilde kaşınıyor. İçeriğinde paraben, alkol bulunuyor. 100 ml ve her kullanımda fındık büyüklüğünde aldığımdan uzunca müddet beni idare etti. Kokusu ise oldukça temiz, fresh…

watsons-foot-scrub-incelemesi-3

Ambalajı plastik ve kapak kısmını tam kapatamadığımdan sevemedim. Fiyatı:10-15 TL arasındaydı. Tekrar alır mıyım, watsons’ta yaşanan son olaydan sonra alışveriş yapmama kararı aldığımdan farklı markaların ayak peelinglerini deniyorum.

watsons-foot-scrub-incelemesi

Sizler ayak bakımınızda hangi ürünü kullanıyorsunuz? Benimle yorum olarak paylaşın lütfen! Bloğumu beğendiyseniz sağ kutucuktaki “takip et” butonuna tıklayarak, instagram, facebook ve Google + ile takip ederek yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz. Kendinize iyi bakın, hoşçakalııın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

4 yorum

  1. yine harika görsellerle harika biryazı emeğine sağlık tatlım. Lapitak ve hunca care kullanıyorum şuan ikisinden de oldukca memnunum..

    1. Lapitak ayak kremini gerçekten başarılı buluyorum ben de güzelliğim 🙂 Okuduğun için ben teşekkür ederim bitanemm <3 🙂

  2. Mary’im emeklerine sağlık, bu yazıların bana faydalı oluyor. Ben de artık Watsonsa gitmiyorum, içim kaldırmıyor. Rossmannlarda Fuss Wohl ayak peelingini çok beğeniyorum, aklında olsun, fiyatı da 5TL civarında. Bir de body shop peppermint peeling var ki, inanılmaz bereketli ama diğerlerine nazaran pahalı… Öpüyorum seni❤❤

    1. Fuss Wohl ayak peelingini denemedim Blana’mm gtariste satılan ayak peelingi hakkında birkaç olumsuz yorum okuduğumdan almak istemedim. Ama Rossamann’a gidince bir bakayım 🙂 Body shop için indirim beklenilebilirmiş güzelliğim 🙂 Çok sevgiler, öpücükler <3 :))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir